danas u 13:44

m5anjak je napisao/la:

Tex Willer je napisao/la:

Zgubidan je napisao/la:

Prošle godine je Majcunić imao jako dobru sezonu, ove prve dvije utakmice je neprepoznatljiv.

Vidi cijeli citat

Igrao je prošle godine 39min u prosjeku u domaćem prvenstvu. Po brojkama iz pripremnih utakmica u kojima je zabijao 3-5poena dalo se naslutiti da će ovako izgledati. Nešto slično kao kod Jovanovića i Okorna.
Vjerujem da ovoliko puno igra na povjerenje Bariša zbog prošla sezone, jer ne vjerujem da bi ijedan strani trener drzao igraca u igri koji mu iz utakmice u utakmicu apsolutno ništa ne donosi u oba smjera, a ponesto i odnosi

Ajmo sad ocrnit Majcunića skroz.

Ispravak Majcunić je prošle sezone igrao u prosjeku 36.8 minuta u premijerci u abi 24.6.

Da je jučer pogodio 3-4 trice danas nebi ovoliko pljuckao čovjeka.

On je u obrani solidan,ne dobar ne odličan nego solidan.

Onda po toj logici možemo reći da su svi redom loši u obrani i ne donose ništa u tom segmentu.

Sad nakon 2 loše utakmice šta se tiče koševa treba Majcunića razapet jel

Ajmo malo za promjenu o treneru i načinu na koji koristi igrače i ulogama igrača u momčadi.

Pa čovjek je u dvije utakmice na 25+ minuta s negativnom ukupnom valorizacijom, zar ga treba hvaliti? Za trenera je apsolutno jasno da on pojma nema gdje je došao, a u svemu tome se potpuno izgubio i Bariša.

Nije Majcunic jedini koji loše izgleda kod Thomasa, ali on od ovih koji izgledaju loše igra najviše a izgleda najlošije.

Kao šta sam rekao volarizacija ne dobiva utakmice.Ima i stvari koje se ne vide u statistikama.

Majcunić je tu na tapeti koda je glavni krivac za poraz i jednu pobjedu i loša izdanja.

Po nekim statistikama Majcunić je najslabiji igrač cibone.A on nije nikada ni bio igrač neke zavidne valorizacije.A ako će mo i tako većina igrača u ove dve utakmice ima groznu valorizaciju.

Jučer je Majcunić tri puta šutirao potpuno sam tricu jednom je pogodio,mogao je pogoditi sve.Onda nebi pričali o ovome.

Bitna stvar je kako koristiš igrača.Majcunić je igrač za kojeg trebaju akcije nije on Jok pa da si sam stvori prostor za šut i da šuta prek ruke.

Maltene cjela ekipa ti igra loše a ti našao krivca u jednom igraču.

Mollim hhc da provjeriš sa Svenom el on ozlijeđen..

[uredio Tex Willer - 29. rujna 2024. u 13:51]