danas u 13:44

m5anjak je napisao/la:

Tex Willer je napisao/la:

Zgubidan je napisao/la:

Prošle godine je Majcunić imao jako dobru sezonu, ove prve dvije utakmice je neprepoznatljiv.

Vidi cijeli citat

Igrao je prošle godine 39min u prosjeku u domaćem prvenstvu. Po brojkama iz pripremnih utakmica u kojima je zabijao 3-5poena dalo se naslutiti da će ovako izgledati. Nešto slično kao kod Jovanovića i Okorna.
Vjerujem da ovoliko puno igra na povjerenje Bariša zbog prošla sezone, jer ne vjerujem da bi ijedan strani trener drzao igraca u igri koji mu iz utakmice u utakmicu apsolutno ništa ne donosi u oba smjera, a ponesto i odnosi

Ajmo sad ocrnit Majcunića skroz.

Ispravak Majcunić je prošle sezone igrao u prosjeku 36.8 minuta u premijerci u abi 24.6.

Da je jučer pogodio 3-4 trice danas nebi ovoliko pljuckao čovjeka.

On je u obrani solidan,ne dobar ne odličan nego solidan.

Onda po toj logici možemo reći da su svi redom loši u obrani i ne donose ništa u tom segmentu.

Sad nakon 2 loše utakmice šta se tiče koševa treba Majcunića razapet jel

Ajmo malo za promjenu o treneru i načinu na koji koristi igrače i ulogama igrača u momčadi.

Pa čovjek je u dvije utakmice na 25+ minuta s negativnom ukupnom valorizacijom, zar ga treba hvaliti? Za trenera je apsolutno jasno da on pojma nema gdje je došao, a u svemu tome se potpuno izgubio i Bariša.

Nije Majcunic jedini koji loše izgleda kod Thomasa, ali on od ovih koji izgledaju loše igra najviše a izgleda najlošije.

Kao šta sam rekao volarizacija ne dobiva utakmice.Ima i stvari koje se ne vide u statistikama.

Majcunić je tu na tapeti koda je glavni krivac za poraz i jednu pobjedu i loša izdanja.

Po nekim statistikama Majcunić je najslabiji igrač cibone.A on nije nikada ni bio igrač neke zavidne valorizacije.A ako će mo i tako većina igrača u ove dve utakmice ima groznu valorizaciju.

Jučer je Majcunić tri puta šutirao potpuno sam tricu jednom je pogodio,mogao je pogoditi sve.Onda nebi pričali o ovome.

Bitna stvar je kako koristiš igrača.Majcunić je igrač za kojeg trebaju akcije nije on Jok pa da si sam stvori prostor za šut i da šuta prek ruke.

Maltene cjela ekipa ti igra loše a ti našao krivca u jednom igraču.

Mollim hhc da provjeriš sa Svenom el on ozlijeđen..

hhc je napisao/la:

Hvala ti,znači netko drugi nije baš pri zdravoj pameti kad drži Svena na klupi..

Felix22
Felix22
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 281
danas u 17:00

Slazem se da valorizacija ne dobiva utakmicu ali se dobiva tekma  s vise igraca s dobrom valorizacijom, znaci da su imali dobar doprinos  utakmici a ovi koji imaju losu pa ih ne ide trebaju na klupu.

Stvarno je nejasno da Thomas ne koristi Svena sto ne znaci da bi bili bolji ali daj mu minute.Mozda je izbio neki sukob ili slicno, aj ga znaj.

cib2506
cib2506
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2013.
Poruka: 1.034
danas u 17:32

Smajlagić je zdrav, nije izbio nikakav sukob sa trenerom, očito su neke zakulisne igre posrijedi.

Kosarkoznalac
Pristupio: 21.01.2019.
Poruka: 456
danas u 17:56

Majcunic je poznat da voli zamotat. Sudeci po tome da nam je trener amerikanac a i glavni igrač.... Eto minutaže

Fabjan
Fabjan
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 5.322
danas u 18:08

CEO Domaćinski je napisao/la:

Službeno: Perasović 200, Vuković 209, Bundović 206, Skorić 205, Jok 198, Ročak 203.

Perasovićeva visina je ili bar 204-205 ili su svi ovi ostali niži nego što piše.

Perasović je max 201 (ali ima uspravno držanje i duge ekstremitete), ali Vuković je (za sve dalje "oko") 207, Bundović 205, Skorić 204, Ročak jest 203 a Jok max. 195.

[uredio Fabjan - 29. rujna 2024. u 18:34]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
Bananeros
Bananeros
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 6.207
danas u 18:39

cib2506 je napisao/la:

Zakulisne igre = automatski sukob trener-igrač. Jednostavno tako mora jer jedan odlučuje stavljati igrača a drugi trpi jer ga prvi ne stavlja. Ne ide to drugačije.

[uredio Bananeros - 29. rujna 2024. u 18:40]
Tex Willer
Tex Willer
Poruka: 858
danas u 18:40

Felix22 je napisao/la:

Ok gdje se vidi ta fantastična volarizacija kad odigraš dobru obranu na nekom igraču pa netko zbog tebe fula koš.Gdje se vidi ta volarizacija na igraču koji je u obrani ako zahvaljujuči dobroj obrani igrač ne stigne šutnut ,ili izgubi loptu krivo doda.Nema.

Eto recimo majcunić može odigrat dobru obranu i time doprinjeti svojoj ekipi za to volarizacija ne postoji.Po meni je odigrao solidno obranu juče ni dobru ni lošu.

Ljudi se previše hvataju te jebene valorizacije koda je bitnija i od samih koševa i ukupnog doprinosa.

Ok s tim da nam je Majcunić u stanju mirovanja šta se tiče koševa možda bi Thomas napokon trebao uvidjet da bi možda Svena išlo ako baš Majcunića nejde.

Ja nz u čemu je problem ako je Thomas toliko nahvalio Svena,možda je u dogovoru sa upravom da si izabere jednog od ove dvojice ili Sven ili Majcunić,pa prvo pokušava dati priliku jednom pa drugome par utakmica,pošto je povelik broj igrača na vanjskoj liniji još s tim da kad Zanna počne igrati,i peras i skorić će više igrati na 3 a Vuković preseliti na 4.

[uredio Tex Willer - 29. rujna 2024. u 18:43]