Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 6.513
30. studenog 2019. u 21:35

randy marsh je napisao/la:

U finalu Kupa pobjednika kupova Real je igrao u Ateni protiv Snaidera iz Caserte. Ukupan rezultat bio je 117:113. Dražen je ubacio čak 62 koša, što se smatra njegovim službenim rekordom.

Bez stranca nema udarca
randy marsh
randy marsh
30. studenog 2019. u 22:27

inače se tako pokorava Evropa, kroz kupove Raimunda Saporte, Ligu Evrope i LEN kup

Waiter
Waiter
30. studenog 2019. u 22:34

Pa osvojio je što je mogao, da je Real igrao ligu prvaka osvojio bi je, u jednoj godini nije mogao više, a nisu osvojili ni prvenstvo jer su u ključnoj utakmici protiv Barce suci izbacili prvu petorku Reala iz igre.

03. svibnja 2020. u 10:38

Nije ni Jugoslovensko prvenstvo mogao osvojiti zadnjih godina, a ni u euroligi nebi imao sanse protiv zutih iz splita

Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 1.723
03. svibnja 2020. u 12:31

Džems Din je ostao upamćen za sva vremena iako je snimio samo tri filma.Čak je i u pjesmama opjevan. Umro je mlad ,na vrhuncu karijere i otišao u legendu.Kukoč je vaš najbokji igrač svih vremena.To znaju svi objektivni ljubitelji košarke a znali bi i drugi da Dražen nije otišao na vrhuncu karijere.