Europske košarkaške lige

Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 2.452
09. prosinca 2012. u 19:04
Jedan kuriozitet. Na utakmici Joventut - Barca, domaćin je u trećoj četvrtini postigao ni manje ni više nego 2 koša.
Mislim da je tako nešto nezabilježeno u modernoj košarci i profesionalnim ligama.
Tufi
Tufi
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 405
09. prosinca 2012. u 20:01
Komentatori na Areni Sport su pomenuli to i cini mi se da su rekli da su domacini izjednacili negativan rekord ACB lige, ali nisam cuo ko je prije njih postigao toliki broj poena
Pristupio: 02.07.2012.
Poruka: 272
09. prosinca 2012. u 21:28
Hugo Sanchez je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Lani je Strasbourg u francuskoj ligi zabio 1 poen u prvoj cetvrtini, na poluvremenu 9
19. prosinca 2012. u 22:02

U pojedinim momentima ga je i sreća pomazila, ali ona kažu prati hrabre -no, ne može se ne primjetiti da je Tabak preporodio Caju i učinio od jedne sterilne, konfuzne momčadi jednu ozbiljnu ekipu koja sustavno melje svoje protivnike, bilo doma bilo u gostima. Valladolid je samo jedna u nizu.

19. prosinca 2012. u 22:27
Evo jos jedne pusione Barce. Nisam gledao cijelu utakmicu, samo zadnjih par minuta, po statistici je Tomic bio dobar, al nekako to sve skupa lose lose...
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
19. prosinca 2012. u 23:22
Pilepić 20 minuta u pobjedi, valuacija 6. Veliki napredak u odnosu na dosadašnje utakmice
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 21.566
20. prosinca 2012. u 22:42
vrhunska utakmica između reala i valencie, real je uz vjetar u leđa sudaca uspia pobijediti 87-84
Pristupio: 27.07.2012.