antikošarka u oaka areni, panata dobila i povela 1-0
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.074
22. svibnja 2014. u 23:01
kakva utakmica u grčkoj

na ulazu u zadnju PAO vodio 51:41 pa onda 8 minuta nisu dali koša i OLY radi 12:0 za 51:53 pa u sljedeće dvije minute PAO vraća serijom 8:3 i pobjeđuje 59:56. obrane kao i uvijek na vrhuncu
22. svibnja 2014. u 23:23
steta za taj zadnji napad ( pretpostavljam po komentarima da je zajebo, nisam vidio ). gledao sam prvi dio i cinjenica je da ga suci ne respektiraju niti malo, vec u prvom napadu mu nije sviran cisti faul na sutu za 3.

uz to klobucar je jedan od jacih aba bekova kada je obrana u pitanju ( i ne samo obrana doduse ) tako da mu ovo dodje kao odlicna skola. ohrabruje minutaza
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...

24. svibnja 2014. u 10:34
cska izborio majstoricu zahvaljujući teodosiću i krstiću, cska je gubio na poluvremenu 8 razlike ali onda ubili kuban pod košem, 26. se igra odlučujuća.

u tuskoj nakon što je fener dobio karsiyaku u prvoj, galata  iznenadila banvit , banvit ostao na samo 57 poena a redovito iznad 80 bez obzira na protivnika.
Lionel Mandrake
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.024
24. svibnja 2014. u 17:20
Upravo sam se usro kad sam vidio kako je Bojan sletio na leđa... Dobra vijest - nastavio je igru.
Bit će interesantno vidjeti sastav Fenera za sljedeću sezonu i tko će preživjeti iz ove skupine (preplaćenih) zvijezda. Nekako mi se čini da je Obradović najmanje zadovoljan sa McCalebbom i da bi Borče lako mogao biti prvi na listi za odstrijel. Jest da Bo idalje ima onaj svoj strašan ulaz, ali obrambeno ne postoji tj. neće da postoji. Danas mu je u prvom poluvremenu stanoviti Altintag Can zavaljao 22 u lice.
Turska liga iz godine u godinu sve bolja, dosta je tu respektabilnih momčadi, nema lakih utakmica.