Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.575
31. listopada 2021. u 22:57

Barcelona zabije Fuenlabradi 79.

To je ekipa i utakmica koju tribaju dobit 100 - 75 a ne 79 - 59, i to nakon egala na poluvremenu.

Saras nazalost nije materijal za top trenera, ne radi se to tako, nakon 2 teske utakmice ovi tjedan on tira svoje da giljaju obranu, a zna se kako je obrana fizicki zahtjevnija od napada.

01. studenog 2021. u 00:25

Mozda i nebi bilo lose. Ima najskuplju momcad u europi drugu godinu zaredon, a ne vidi se, ni blizu

baloncesto
baloncesto
01. studenog 2021. u 01:20

Ae, potapenko sa zidica ce crtati Sarasu.. Reference, moderator na sportnet zidicu pardon forumu. Da drug potapenko proba objasniti dva tri kosarkaska pojma ako ga ja priupitam ne bi znao beknuti, ali on ce Sarasu soliti pamet kako bi mu ekipa trebala igrati..

Zemljo otvori se..

01. studenog 2021. u 07:53

Sreca pa me neces priupitati, dovoljno ti je napisat kako si ti pametan a ja glup, nemas bas namjeru to testirat :)

A o Sarasu zasad sude njegovi rezultati i njegova igra, rezultat je dobar dok krene stani pani, igra bas i ne.

narada108
narada108
01. studenog 2021. u 11:11

alkatraz je napisao/la:

na utakmici od 17.10. se je jos vodio kao trener Pesara, valjda je dobio otkaz nakon domaceg poraza od novajlija Tortone

[uredio narada108 - 01. studenog 2021. u 11:14]
narada108
narada108
01. studenog 2021. u 11:17

ne znam cemu sekiracija oko Barcelone...tri-cetiri utakmice po tjednu, pocetak sezone, non stop pozor od zaraze sa coronom....idu igrati sa minimalizmom...za herojske poteze jos ima vremena, i onda ce i drug Moderator doc na svoje