Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 53
07. listopada 2021. u 12:00

narada108 je napisao/la:

tijesna i tvrda utakmica izmedu Oldenburga i Rytasa, na kraju pobjeda Drijenciceve ekipe (u kojoj nisam vidio Mahlbasica)

21k. Ivana Buve nisu bili dosta za goste iz Vilniusa

Vidi cijeli citat

Mahalbašić je u Bregoanu tako da ga nisi ni mogao vidjet.

keske
keske
Poruka: 53
07. listopada 2021. u 15:16

Kratko moje viđenje prvog kola. Nije bilo previše iznenađenja, dva najveća iznenađenja po meni su poraz Dijona u Grčkoj i uvjerljiva pobjeda Holona nad Birindisijem. Definitivno treba pohvaliti novake Prometey koji je držao egal utakmicu protiv Tenerife-a i pobjedu Szombatehly-a nad AEK-om. Inače Szombatehly u svom rosteru ima samo 2 stranca neki Amerikanac Clark (3 poena) i Boris Barać (15 poena). Drago mi je vidjeti Ludwigsburg u ovom natjecanju jer prošle godine Final Four BBL (1. u regularnom dijelu) i 2. mjesto u BBL sezonu prije. Ekipa koja postiže takve uspjehe definitivno zaslužuje nastupe u Europi.

20. listopada 2021. u 18:58

Saratov je dobro krenuo u natjecanje, dvije domaće pobjede protiv zaragoze i reggiane

01. studenog 2021. u 23:05

Unicaja uvjerljiva protiv Dijona danas. Španjolci tricama uništili goste, Katić dosta loš bio večeras puno turnovera, ne baš puno poena. -20 kad je bio u igri i 5 turnovera

alkatraz
alkatraz
02. studenog 2021. u 19:50

69-68 za besiktas , 4 sekunde do kraja i timeout za rytas

trener je baš crtao akciju za buvu koju su i uspjeli odigrati. izborio je faul, promašio prvo , ali zabio drugo slobodno bacanje za produžetak

keske
keske
Poruka: 53
02. studenog 2021. u 22:57

Zanimljiva utakmica Burgos i Oldenburg. Oldenburg ponovno gubi treću četvrtinu (Besiktas) i gubi utakmicu iako su dvije četvrtine dobili. Momčad Oldenburga dosta kraću klupu ima od Španjolaca i to je možda presudilo i danas. Šteta jer momčad Oldenburga sad stoji na 1-2, al vjerujem da će dobiti Besiktas i Rytas u uzvratu. Tai Odiase jako dobar igrač, pravi hustle igrač sa skokovima i blokadama i atraktivnim zakucavanjima. S druge strane Tyrus McGee pravi scorer (20+ poena danas), al nekako mi djeluje da se Tabaku njegova indijaština ne sviđa previše. Čini mi se da mu je više odgovarao način kako je igrao u Holonu prošle godine.