04. lipnja 2013. u 08:38
ŽAN TABAK više nije trener Caje Laboral!

Španjolski klub, koji će se od sljedeće sezone zvati Laboral Kutxa, uručio je otkaz hrvatskom košarkaškom treneru nakon ispadanje u četvrtfinalu doigravanja Endesa lige od Gran Canarije.

"Žan Tabak više nije trener naše momčadi. Želimo mu mnogo sreće na novoj destinaciji", stoji na službenim stranicama španjolskog kluba.

Tabak je Caju preuzeo u studenom prošle godine, a u jednom trenutku je imao 17 uzastopnih pobjeda. Ukupno je na klupi Caje ostvario 34 pobjede i 19 poraza.

Kakvi kreteni, sad kad opet vrate Ivanovica...
Osim ako Veber opet nije na putu.
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 22.324
08. lipnja 2013. u 17:25

Dupla kruna ove godine. Steta sto ovaj momak nije nikad dobio pravu priliku da vodi neki nas klub
[uredio basketas - 08. lipnja 2013. u 17:26]
Kad pitaju sto je srcu milo...sviraj ono ja te volim Slavonijo...
kit teller
kit teller
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
09. lipnja 2013. u 14:38
Barca ispušila prvu, djelomično zahvaljujući i Tomiću. Cijelu sezonu sam ga hvalio i zaista je izrastao u odličnog igrača. Ali danas sam gledao zadnjih 5 minuta. dva ključna skoka u obrani su mu uzeli realovci iako je bio u boljoj poziciji. I jedan skok mu je u napadu ispao iz ruku. Istina nije dobio ni jednu loptu u napadu... dvaput je bio u ok poziciji i mogli su mu dodati al baš da je imao neku energiju i da je ulijevao povjerenje da hoće loptu - nije. Kad se ovo spoji s polufinalom Eurolige, mislim da nije slučajno. Tj tamo se moglo govoriti da se potrošio i da mu nisu dali loptu al dvaput je dvaput.

nije bas

dali bi s njim bilo isto ili drukcije neznam, ali preokret se desio bez njega. ponajmanje je vodio pao do pobjede. zadnjih 15ak minuta je parketa vidio 2-3 minute u kojima je imao asist i jednu popijenu bnanu
goikoetxea
goikoetxea
Pristupio: 02.10.2010.
Poruka: 7.976
09. lipnja 2013. u 23:09
nije bas niti tako... prvih 25 minuta je jedino ukic igrao u napadu. svi ostali su lomili tablu i obruc. do 43:43 ih je on vukao. kasnije su se prikljucili diamantidis, gist i curry

on ih je postavio u situaciju za preokret, bez njega bi sve bilo rijeseno vec na poluvremenu. ne treba bas niti u svakom jajetu traziti dlaku, moze proci i koja pohvalica
[uredio goikoetxea - 09. lipnja 2013. u 23:10]
...ladne su mi, ladne ove kiše a na jugu i zime su od zlata...
09. lipnja 2013. u 23:19
goikoetxea je napisao/la:

bio je dobar roko, ali nema veze s napisanim (ubio, vodio) i nije mi jasno cemu takvo pisanje??? u tome je poanta mog odgovora

utakmica se prelomila bez ikakvog ucinka roka koji je u to vrjeme bio na klupi, a ono malo sto je bio na parketu nista nije napravio. pao je prelomio fantasticnom obranom uz ispomc sudaca. u napadu su u tim momentima svi imali podjednak doprinos
Pristupio: 09.06.2013.
Poruka: 10
09. lipnja 2013. u 23:38

Flash je napisao/la:

Mozda bi trebao citat jos jednom.

U prvom poluvremenu ih je ubio, a generalno gledano je bio njihov najbolji igrac 27minuta, covjek je zabio 1/4 svih koseva Panatanaikosa.

Utakmica se mogla prelomit i na kraju druge kad je Roko zabio i asistirao za tricu ili na pocetku kad je bio direktno/indirektno zasluzan za 6 koseva dakle u zadnje dve prvog i 3-4 drugog njegovim akcijama je zabijeno 11 koseva.

Gdje je tvoja poanta ja je ne vidim, covjek je ocigledno trebao zabit cca 25 i bas u tih 4-5 min preokreta stavit 2 trice i imat 2 asista da bi u tvojim ocima bio heroj.