09. lipnja 2013. u 23:45
krezubica_bis je napisao/la:

Flash je napisao/la:
goikoetxea je napisao/la:
nije bas niti tako... prvih 25 minuta je jedino ukic igrao u napadu. svi ostali su lomili tablu i obruc. do 43:43 ih je on vukao. kasnije su se prikljucili diamantidis, gist i curry

on ih je postavio u situaciju za preokret, bez njega bi sve bilo rijeseno vec na poluvremenu. ne treba bas niti u svakom jajetu traziti dlaku, moze proci i koja pohvalica
Vidi cijeli citat

bio je dobar roko, ali nema veze s napisanim (ubio, vodio) i nije mi jasno cemu takvo pisanje??? u tome je poanta mog odgovora

utakmica se prelomila bez ikakvog ucinka roka koji je u to vrjeme bio na klupi, a ono malo sto je bio na parketu nista nije napravio. pao je prelomio fantasticnom obranom uz ispomc sudaca. u napadu su u tim momentima svi imali podjednak doprinos

Mozda bi trebao citat jos jednom.

U prvom poluvremenu ih je ubio, a generalno gledano je bio njihov najbolji igrac 27minuta, covjek je zabio 1/4 svih koseva Panatanaikosa.

Utakmica se mogla prelomit i na kraju druge kad je Roko zabio i asistirao za tricu ili na pocetku kad je bio direktno/indirektno zasluzan za 6 koseva dakle u zadnje dve prvog i 3-4 drugog njegovim akcijama je zabijeno 11 koseva.

Gdje je tvoja poanta ja je ne vidim, covjek je ocigledno trebao zabit cca 25 i bas u tih 4-5 min preokreta stavit 2 trice i imat 2 asista da bi u tvojim ocima bio heroj.

ne, nego bi novinari trebali pisat realno

voditi do pobjede, a posebno ovo drugo od forumasa "ubio" nema veze s desavanjima na parketu i preteske su rjeci za ukicevu igru. oni koji nisu gledali steknu krivi dojam, a takvo nesto nije potrebno i nije produktivno pisati bez obzira sto donese 15ak klikova vise u naslovu
09. lipnja 2013. u 23:54

Boga ti dragog sad cu jos morat pazit hocu li napisat ubio, odigrao odlicno, bio solidan da neko na forumu ne bi krivo shvatio.

I ja sam gledao utakmicu kad netko zabije 17 poena i kreira jos 11 ( tri trice su pale poslje asista, cetvrtog se ne mogu sjetit) i direktno utjece na 28 od 62 poena svoje ekipe onda je za mene sigurno najbolji na parketu, osim ako netko nema bolje brojke od toga.

Netko zabije u nekom trenutku, ali Ukic je generalno sigruno bio najbolji igrač Panatanaikosa večeras.

Kad pitaju sto je srcu milo...sviraj ono ja te volim Slavonijo...
10. lipnja 2013. u 08:47
Taj Popovic cijelu karijeru se vrti oko istih klubova...
11. lipnja 2013. u 17:47
Sto je sa Zubom u Rytasu, ima li on ugovor za iducu sezonu?
Master Yoda
Master Yoda
11. lipnja 2013. u 22:51
kakva utakmica reala i barce, barca se jedno 3 puta vraćala iz ponora i na kraju dobila 71:72, doslovce sve isto kao na prvoj utakmici samo sa obrnutim rolama, ovog puta real sve imao u rukama i prosuo, antiša solidan, 8 koševa i 5 skokova. nije to onaj tomić iz većine sezone, ali za mene to nije iznenađenje pošto realova igra ne paše tomiću i on se tu ne snalazi, posebice u trenucima kad je za real slaughter u igri, ali sve u svemu ante uvijek odigra pristojnu rolu protiv njih. bit će sigurno još vatre u ovoj seriji

cimbo je napisao/la:
ŽAN TABAK više nije trener Caje Laboral!

Španjolski klub, koji će se od sljedeće sezone zvati Laboral Kutxa, uručio je otkaz hrvatskom košarkaškom treneru nakon ispadanje u četvrtfinalu doigravanja Endesa lige od Gran Canarije.

"Žan Tabak više nije trener naše momčadi. Želimo mu mnogo sreće na novoj destinaciji", stoji na službenim stranicama španjolskog kluba.

Tabak je Caju preuzeo u studenom prošle godine, a u jednom trenutku je imao 17 uzastopnih pobjeda. Ukupno je na klupi Caje ostvario 34 pobjede i 19 poraza.

Kakvi kreteni, sad kad opet vrate Ivanovica...

A jebat ga, klub profila Caje zanima brzi rezultat.
Nemaju oni vremena za profiliranje trenera, a iskreno ispadanje u četvrtfinalu od Canarije i nije neka referenca za ostanak na klupi.
Mada je generalno Tabak imao jednu finu epizodu za trenerski CV, na pravom mjestu u pravo vrijeme.