iako, ovih zadnjih 7 minuta je zrelo za Rimcu dat nogu u guzicu

Vidi cijeli citat

Prvo, ljut san ka pas !!!

Ovo je 100% Rimčev poraz a ne poraz igrača pa čak ne ni Kapuste.

Jupe ovu utakmicu na 68:59 devet minuti do kraja ne bi izgubija nikad, a možda čak ni tad. Jupe bi tu prednost zadrža obranon a Split, koji nema dovljno atletičnih igrača to može teže ali, uz pravoga trenera bi moga.

U tom trenutku Rimac je sve najbolje treba stavit na teren a zadovoljija se zadržavanjem Vuke koji je odigra zadnje dvi minute treće i prve četri minute četvrte solidno (jedna trica s par promašaja i par skokova) ali ne predobro jer Vuko ne moze bit nositelj ekipe. U isto vrime s 2+2 (pauza) +4 = 8 minuti hlađenja Škare, koji je naš drugi najbolji igrač i jedini pravi atleta u ekipi. Škara je bija odličan u prvo poluvrime a u ti osan minuti se oladija.

U Splitu pravo zakucat mogu samo dva centra, (to je bez nekog odraza, samo zato jer su veliki), Škara i donekle Tišma. Ostali ako i mogu zakucat, to je ono jedva.
I sad, Rimac zamisli da mu isprid Škare i Tišme (koji je četvorka ali, po geniju Rimcu mora igrat tricu), mora igrat Vuko. Vuko, koji je svojon limitiranošću dobar dio razliga zašto Split gubi sve "velike" utakmice..

Još je Rimac i Kučića, koji je sudjelova u stvaranju onog vodstva od devet razlike i još bija ne terenu dok je bilo tri razlike za nas, izvadija nakon dvi minute u zadnjoj četvrtini i vratija ga tek kad je ostsla samo jedna minuta. U to vrime nas je razbilo s Kapuston, Katćen i Jordanon. Inače njihova četri beka + Simanić su nas pobijedili. Znači ova tri naša i Vuko su za njih bili zaduženi (pored Shortera i Kučića).

19:1, tagično vođenje zadnje četvrtine, sad bi moga klet ka Meštar iz Velog mista al neću. Žuti svitu laku noć, ko more spavat.

[uredio Fabjan - 21. rujna 2024. u 22:55]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!

Fabjan je napisao/la:

U tom trenutku Rimac je sve najbolje treba stavit na teren a zadovoljija se zadržavanjem Vuke koji je odigra zadnje dvi minute treće i prve četri minute četvrte solidno (jedna trics s par promašaja i par dkokova) ali ne predobro. U isto vrime s 2+2 (pauza) +4 = 8 minuti hlađenja Škare, koji je naš drugi najbolji igrač i jedini pravi atlata u ekipi.

I sad, Rimac zamisli da mu isprid Škare i Tišme (koji je četvorka ali, po geniju Rimcu mora igrat tricu).

Još je Rimac i Kučića, koji je sudjelova u stvaranju onog vodstva od devet razlike i nija ne terenu dok je bilo tri razlike za nas, invadija nakon dvi minute u zadnjoj četvrtini i vratija ga tek kad je ostsla jedna minuta

Sve to san i ja komentira na utakmici. Umisto da Vuko odmori Skaru te 2 minute do kraja trece i eventualno jos minut-dvi najvise, da Kucic ostane igrat nakon dobre role, moze 1 i 2 tako da je moga i Kapustu minjat, a i Jordana. Tu je Rimac mora nac jos 2-3 minute za odmorit Shortera da je svjeziji za kraj utakmice. Vadi Bensona, vraca Ljubicica, pa vadi Ljubicica i igra bez centra s Vukom i Skarom. Tipicno za njega kad se  pogubi u utakmici koja ide nizbrdo