Poruka: 5.248
danas u 17:25

liquid sun je napisao/la:
kemp3 je napisao/la:
Napisao sam da vam fali fizikalija, ali to da bi Kalajžićev ostanak nešto poboljšao obranu nije baš blizu istine. Bio je užasan u obrani u finalnoj seriji protiv Zadra, osim u jednoj utakmici.
Vidi cijeli citat
Bogme nije. Lose si ti to gledao. Kala je jedini u ekipi koji je grizao od prve do zadnje minute. Svaku utakmicu. Jusup ga je stalno naglasavao kao jaku kariku u splitovoj ekipi. Cijeli visnjik mu se naklonio kako je decko grizao na -20 i kad su mu se ostali suigraci davno predali.

To je bila čista Jupina pila naopako. Jupe je jako dobro iskorištavao svako igranje Kalajžića. Sve napade u prošlogodišnjoj finalnoj seriji Zadar je gradio preko niskog Kalajžića.

Nije mogao u postu braniti ni jednog igrače Zadra, pa bi Lakić samo pozvao pick ili sam krenuo leđima. Nakon toga dirktno bi taj igrač dao koš preko Mate, ili bi igrači Splita krenili na udvajanje i Split bi primio koš s trice ili iz"cuta".

Ludio sam zašto njegove minute nije igrao viši Runjić, jednako dobar ili bolji obrambeni igrač.

[uredio Fabjan - 22. rujna 2024. u 17:25]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
Pocijun
Pocijun
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2021.
Poruka: 799
danas u 17:30

Prisnažio bi i ja stav da je ovo trenerov poraz, uz protivnika u bonusu ulaziti u napucavanja bespotrebno. Treba nekad rudarstva za dovršetak posla i pobjedu, uključiti plan B.

splitski lajavac je napisao/la:
Je eto Kapusta je kriv šta su Vuko i Jordano falili 10+ otvorenih šuteva.

iako, ovih zadnjih 7 minuta je zrelo za Rimcu dat nogu u guzicu

Prvo, ljut san ka pas !!!

Ovo je 100% Rimčev poraz a ne poraz igrača pa čak ne ni Kapuste.

Jupe ovu utakmicu na 68:59 devet minuti do kraja ne bi izgubija nikad, a možda čak ni tad. Jupe bi tu prednost zadrža obranon a Split, koji nema dovljno atletičnih igrača to može teže ali, uz pravoga trenera bi moga.

U tom trenutku Rimac je sve najbolje treba stavit na teren a zadovoljija se zadržavanjem Vuke koji je odigra zadnje dvi minute treće i prve četri minute četvrte solidno (jedna trica s par promašaja i par skokova) ali ne predobro jer Vuko ne moze bit nositelj ekipe. U isto vrime s 2+2 (pauza) +4 = 8 minuti hlađenja Škare, koji je naš drugi najbolji igrač i jedini pravi atleta u ekipi. Škara je bija odličan u prvo poluvrime a u ti osan minuti se oladija.

U Splitu pravo zakucat mogu samo dva centra, (to je bez nekog odraza, samo zato jer su veliki), Škara i donekle Tišma. Ostali ako i mogu zakucat, to je ono jedva.
I sad, Rimac zamisli da mu isprid Škare i Tišme (koji je četvorka ali, po geniju Rimcu mora igrat tricu), mora igrat Vuko. Vuko, koji je svojon limitiranošću dobar dio razliga zašto Split gubi sve "velike" utakmice..

Još je Rimac i Kučića, koji je sudjelova u stvaranju onog vodstva od devet razlike i još bija ne terenu dok je bilo tri razlike za nas, izvadija nakon dvi minute u zadnjoj četvrtini i vratija ga tek kad je ostsla samo jedna minuta. U to vrime nas je razbilo s Kapuston, Katćen i Jordanon. Inače njihova četri beka + Simanić su nas pobijedili. Znači ova tri naša i Vuko su za njih bili zaduženi (pored Shortera i Kučića).

19:1, tagično vođenje zadnje četvrtine, sad bi moga klet ka Meštar iz Velog mista al neću. Žuti svitu laku noć, ko more spavat.

ocemo slavenu javit da ti plati nesto, da ti ne zivi ovoliko besplatno u glavi?

Pop 84 je napisao/la:

Podbacili su svi.

I publika i trener i igrači.

Ajmo mi napunit dvoranu pa će im bit lakše dobit

A ne ovo danas 500 ljudi max.

e to jbt, krenite od sebe i atmosfere...a ne da protivnici igraju opusteno ko na treningu...jos ovaj Gripe ima obraza napisat da ovo tjera publiku iz dvorane...

[uredio wps0013 - 22. rujna 2024. u 17:53]
vakula
vakula
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 4.183
danas u 17:48

Nadskacemo Igokeu 38-25, ali sta ti to vridi kad uzmemo 33 suta za 2 i cak 36 suteva za 3?! Meni ovo govori - igraci su se trudili, ali se trener pogubija.