Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 12
danas u 21:42

Mogu zabiti i 15 ali nijedan klub od prva 4 nema ni n od nogometa, mi smo najveći idioti koji ih gledamo.

Dovoljno je pogledat utakmicu sredine Belgijske lige, ko da gledam na 1,75x na YT

danas u 21:58

0-1 pa domaćin izjednači do poluvremena i ostane 4-1. Mnogo puta sam uhvatio taj ishod, a uostalom, ljeto 2010. istog tjedna Hajduk na putu do EL sa Špacom protiv Uniree(baš Božo Radošević branio) četvrtak pa nedilja Zadar(Suba protiv svojih grdo kiksao, otkotrljalo mu se u branku čisto udarac s distance u njega, bio predmet sprdnje tribina) 34. minuta gosti povedu, domaćin izjednači u 39. i u nastavku rutinski.

Eto, ovog puta je opća atmosfera nakon što je Dinamo rezultatski suvereno ušao u Ligu prvaka posve zamutila realno stanje. Tada je opće mnijenje bilo nakon debakla Rijeke od Zmajčeka i tipičnih hajdučkih muka bilo da je Dinamo svijet za sebe i da će ti milijuni načiniti posve neravnopravne bojeve i narednih puno godina.

Jadranski Derbi iskrojit će dosta, no svakako je zajamčeno ponovno da će se u proljeće prelomiti i u međusobnim dvobojima