Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 691
07. rujna 2024. u 18:58

Pobjeda Uljanika 2:1 protiv Grobničana i pobjeda Ždralova u Poreču kod Jadrana 1:2. Vidim u Poreču 3 crvena, jedan za domaćina i 2 za goste

Kad muzika muliva dajmo njin kuraja samo šiškaj roža plešimo do kraja
Pecatelj
Pecatelj
Pristupio: 12.08.2024.
Poruka: 146

Mladost Ždralovi nastavljaju svoj pobjednički niz! Bravo!

Uljanik pozitivno iznenađenje, drago mi je i zbog Marsonije.

Posebno lijepo je vidjeti Kustošiju pri dnu ljestvice. Nadam se da će neki od zagrebsckih klubova ispasti u niži rang.

[uredio Pecatelj - 07. rujna 2024. u 19:00]
VelKoz
VelKoz
07. rujna 2024. u 19:04

Šiškaj Roža je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Šta se događalo u Poreču? Jel gledao tko, Raul ili netko od Porečana?

Šiškaj Roža
Šiškaj Roža
Poruka: 691
07. rujna 2024. u 19:11

VelKoz je napisao/la:

raul će sigurno javiti što je bilo. i dugarry je negdje oko poreča, al ne znam prati li on Jadrana

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.854
07. rujna 2024. u 19:52

Jadran 1:2 Mladosti. Utakmica sa dosta tenzija i agresija od samog početka. Gosti spretno i sretno došli do pobjede.

Što se tiče crvenih, to je sve kriva sudačka trojka koja je KATASTROFALNO sudila na štetu obje momčadi, a kulminacija svega je došla u 88 minuti kada je došlo do faula uz aut liniju i gdje su domaći i gostujući igrač počeli sa naguravanjem što je dovelo do sveopćeg naguravanja i udaranja.

Revanš je za tri dana u kupu te vjerujem da bi opet moglo biti vatreno ako suci ne budu imalu utakmicu pod kontrolom.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

08. rujna 2024. u 07:46

Čitam da su u Poreču domaći navijači napali gostujuće na tribini i da je bilo svega jučer ?!

Marsonia - Radnik 2:1...

Nakon dugo vremena, Marsa dobila domaću tekmu - to je jedan od glavnih komentara nakon jučerašnje tekme. U jednoj zanimljivoj tekmi Marsa je pobjedila vrlo dobre goste iz Križevaca s 2:1. Marsonia je za nijansu bila bolji protivnik, pogotovo u prvom poluvremenu kada preko najboljeg pojedinca, Žuljevića dolazi do vodstva od 2:0. Gosti su u prvom poluvremenu u 2 navrata preko Medića pokušali ugroziti domaća vrata ali bez konkretnog uspjeha. U 2. poluvremenu Marsa za nijansu igra lošije, a gosti malo podižu ritam igre, te u 67. minuti preko Kessea smanjuju na 2:1. Malo se tada uvukla i nervoza u redove domaćih, ali na kraju se ipak uspjelo sačuvati vodstvo i pišu se prva 3 domaća boda za Marsoniu ove sezone. S obzirom na sve, moram priznati da me je iznenadila pobjeda Marse, ali izgleda da je ekipa čak za nijansu bolja od prošlosezonske, čini se da je to novi trener sa svojim stožerom sasvim korektno uštimao. Gledatelja - oko 400injak po ugodnom vremenu, možda bi bilo čak i više, da nije bilo još raznih događaja po gradu i okolici, kao i županijskog derbija u MŽNL SB-PŽ između Oriolika i Sloge koji se igrao u isto vrijeme u Oriovcu.

Sad iduće kolo Marsi slijedi Kustošija, i to navodno na domaćem terenu, nešto se priča o zamjeni domaćinstva jer valjda Kustošija radi svoj teren, definitivno još jedna tekma koja će pokazati da li ova ekipa ima karakter za nešto više ili ne. Sve u svemu - ugodno iznenađenje, jer sam rekao prije početka sezone, a gledajući raspored u prvih 6 kola - da očekujem 4 boda iz tih 6 tekmi...eto ekipa me razuvjerila i dokazala da vrijede, pa neka je sa srećom i u narednim kolima, a vjerujem ako ih rezultat krene da i veća posjeta na domaćim tekmama neće izostati.