Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 4.002
16. rujna 2024. u 09:09

Marsonia - Kustošija 1:2

Nisam bio na tekmi, ali po onom što sam čuo - zaslužena pobjeda Kustošije, iako je i Marsa imala nekolicinu svojih prilika. Navodno uz sve bile su i 2 sporne situacije u kaznenom prostoru gostiju (čekam snimku sa SBTVa), koje nisu okarakterizirane kao kazneni udarac (s obzirom na pojedine činjenice i ne čudi me). Gledatelja po izvještajima oko 300injak, što je s obzirom na jučerašnje vrijeme i više nego pristojno.

Iduće kolo u SB stiže uvijek neugodna Mladost iz Ždralova, samo neka se vrijeme proljepša, očekujem jednu pristojnu tekmu i nadam se da će Marsa uspijeti izvući pozitivan rezultat, potpisujem i neriješeno.

Garavi1980
Garavi1980
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.02.2024.
Poruka: 120
16. rujna 2024. u 09:42

Htio sam doći jučer u Brod, ali s obzirom na kišu nije mi se dalo, pa ostadoh doma i gledao na youtube Mladost Solin. Utakmica ništa posebno, gosti u prvom poluvremenu razbili domaćine koji su u dva-tri navrata prešli centar. U nastavku utakmice Mladost nešto bolja, ali Solin iz prve šanse zahvaljujući Issahu zasluženo došao u vodstvo. Do kraja  domaćin imao nekoliko dobrih prilika za x, ali nisu uspijeli.

Solin ozbiljna momčad i po prikazanom jučer glavni kandidat za naslov prvaka. Ždralove već drugi, treći put gledam preko televizije, i tu igre nema, samo nabijanje.

20. rujna 2024. u 08:46

Štrajk il kako već to nazvati - navodno je trajao samo u utorak, već u srijedu su bili svi na treningu. Ali s obzirom na idućeg protivnika i dešavanja u i oko kluba sumnjam u pozitivan rezultat sutra. Mislim da to Ždralovi rutinski dobivaju, Marsa može biti sretna ako uzme bod sutra.

Garavi1980
Garavi1980
Poruka: 120
20. rujna 2024. u 11:16

Dakle lova je stigla u klub i igrači budu grizli sutra. S obzirom da sam gledao u par navrata i jedne i druge ove sezone, neće biti nikakvo iznenađenje ako Marsa sutra pobjedi.

Raul2000
Raul2000
22. rujna 2024. u 10:04

Jučer Jadran Poreč - Dugo Selo 2:5. Domaćin bez 4 standardna prvotimca, a gosti bez ponaboljeg igrača Fintića koji ima slomljenu ruku. Povelo je Dugo Selo nakon oduzete lopte na centru i 1 na 1 završnice, a Jadran se vratio nakon niskog ubačaja i udarca pod prečku i sa 1:1 se otišlo na odmor.

U nastavku je Dugo Selo odmah povelo u 46. minuti, Jadran se vratio na 2:2 u 64., a 2 minute kasnije je Dugo Selo povelo 3:2. I nakon toga slijede ključni događaji gdje sudac ne dosuđuje kazneni udarac za Jadran, zatim ne svira faul u polovici Dugog Sela te nakon toga gosti odlaze na 2:4. Nakon toga se zakuhalo na klupama što je rezultiralo kartonima, a konačnih 2:5 je postavio Slunjski u 91.minuti.

Zalužena pobjeda Dugog Sela koji su pokazali da vrijede više od 2 boda koja su imala u prvih 4 kola, a Jadran je ostao na dnu sa 2 boda i ponovno sa sudačkim greškama na njihovu štetu.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Eastside88
Eastside88
Pristupio: 14.12.2021.
Poruka: 505
22. rujna 2024. u 14:31

Baš mi je nevjerovatno da se opet zakuhalo na utakmici Jadrana.

Baš čudno 🤔🧐😎

deedee
deedee
Pristupio: 25.09.2006.
Poruka: 713
23. rujna 2024. u 12:28

Ništa se ne piše da je trener Marsonije dao neopozivu ostavku. Novi trener Josip Markovinović.

Baš čudno:-)

Prvo štrajk igrača, pa poraz od Ždralova, pa ostavka trenera.

Nemam komentara osim da dok se ne promjeni rukovodstvo, stvarno je mazohizam pratiti klub. Još veći mazohizam svakog novog trenera koji se prihvati te dužnosti, a zna da će biti ucjenjen s kupoprodajom bodova i na posljetku bivši.

We need change, We need it fast, before rock's just part of the past, 'cause lately it all sounds the same to me
Ishana92
Ishana92
Pristupio: 15.07.2016.
Poruka: 2.471
24. rujna 2024. u 01:07

Neki komentar na prozivanje sudacke organizacije od strane Hrvaca? Sad i oni prijete istupanjem?