Željan dokazivanja
Pristupio: 24.08.2023.
Poruka: 371
10. rujna 2024. u 09:32

danas crveni u porecu mora biti kako god ili je sudac glup, ima da se tuku od prve minute, šajete ce napraviti svoje

Garavi1980
Garavi1980
Pristupio: 16.02.2024.
Poruka: 120
10. rujna 2024. u 11:40

Šta će šaljete napraviti svoje, opet napast goste ?

10. rujna 2024. u 17:26

Teren je sramotan, sreca da je suho pa lopta odskace, inace bi stalno zapinjala u blatu.

Poruka: 162
10. rujna 2024. u 19:21

Trnje - Segesta 2:2

Odlična tekma, hrpa šansi, definitivno prvo ime utakmice vratar Trnja Rendulić, obranio par odličnih prilika Segeste, još Segesta imala dvije prečke..

Segesta može više žaliti za propuštenim, teren bolje ne komentirat.. Dno dna..

Marsonia - Radnik 2:1...

Nakon dugo vremena, Marsa dobila domaću tekmu - to je jedan od glavnih komentara nakon jučerašnje tekme. U jednoj zanimljivoj tekmi Marsa je pobjedila vrlo dobre goste iz Križevaca s 2:1. Marsonia je za nijansu bila bolji protivnik, pogotovo u prvom poluvremenu kada preko najboljeg pojedinca, Žuljevića dolazi do vodstva od 2:0. Gosti su u prvom poluvremenu u 2 navrata preko Medića pokušali ugroziti domaća vrata ali bez konkretnog uspjeha. U 2. poluvremenu Marsa za nijansu igra lošije, a gosti malo podižu ritam igre, te u 67. minuti preko Kessea smanjuju na 2:1. Malo se tada uvukla i nervoza u redove domaćih, ali na kraju se ipak uspjelo sačuvati vodstvo i pišu se prva 3 domaća boda za Marsoniu ove sezone. S obzirom na sve, moram priznati da me je iznenadila pobjeda Marse, ali izgleda da je ekipa čak za nijansu bolja od prošlosezonske, čini se da je to novi trener sa svojim stožerom sasvim korektno uštimao. Gledatelja - oko 400injak po ugodnom vremenu, možda bi bilo čak i više, da nije bilo još raznih događaja po gradu i okolici, kao i županijskog derbija u MŽNL SB-PŽ između Oriolika i Sloge koji se igrao u isto vrijeme u Oriovcu.

Sad iduće kolo Marsi slijedi Kustošija, i to navodno na domaćem terenu, nešto se priča o zamjeni domaćinstva jer valjda Kustošija radi svoj teren, definitivno još jedna tekma koja će pokazati da li ova ekipa ima karakter za nešto više ili ne. Sve u svemu - ugodno iznenađenje, jer sam rekao prije početka sezone, a gledajući raspored u prvih 6 kola - da očekujem 4 boda iz tih 6 tekmi...eto ekipa me razuvjerila i dokazala da vrijede, pa neka je sa srećom i u narednim kolima, a vjerujem ako ih rezultat krene da i veća posjeta na domaćim tekmama neće izostati.

Kako napreduje izgradnja stadiona uz Savu?

Izgleda da je izabran izvodjac za potpunu rekonstrukciju glavnog travnjaka, pa ocekujemo uskoro radove. Takodjer produzenje glavne tribine ide nadam se ubrzo, jer su isto otvorene ponude za izvodjenje radova. U protacunu za ovu godinu su i reflektori. Po svemu sudeci za iducu sezonu bi trebalo biti sve spremno.

Evo i službene obavijesti sa stranice Grada...čisto da se vidi u kojoj je sve fazi