Pristupio: 11.09.2009.
Poruka: 269
16. rujna 2024. u 10:14

Bod je dobar, igra je bila loša.

malo smo razmaženi pa nam ne paše bod i još jedna utakmica di nismo primili gol i di protivnik praktički nije ima ozbiljniju šansu mi jesmo jednu, Božić je izuzetan timski igrač, borben i rastrčan, međutim triba mu 3-4 šanse za dat gol, a u ovakvim utakmicama to nećeš imat.

Po meni se opet kasni sa zamjenama i ne da se polivalentnijim igračima zadnjih 20 minuta, cuva se bod.

torres, brajkovic... vidim da nema dujmovica i zdunica uopce u 20 igraca jučer nakon prvih 11 protiv Zrinskog.

ja sam zadovoljan sa bodom, ali nisam sa igrom i vođenjem utakmica, ali to je samo moje misljenje, a stadion i teren necu komentirat ono je ruglo, ali kad vidis di gorica igra, sb, lokomotiva itd ono je camp nou sinoć bija

nećemo izgubit u Rijeci

DJ959
DJ959
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 705
16. rujna 2024. u 10:16

Kolega @KikiRiki23 - sve sto ste pisali zadnjih 12-14 sati; potpisujem! Mudro, korektno i fino objasnjeno.

Od svih utakmica do sada, Varazdina me bilo najvise strah. Dobri su, glava i rep su tu, iskustvo. Mi smo, bez obzira na nase jasno vidljive limite, bili jako dobri. Poslozit ce se to, nadam se.

I u pravu ste - mi u vezi nemamo to prvoligasko iskustvo, ali nemamo bas niti naprid; Santini je iskusan, ali drugi tip igraca, tako i da nema tko pucati. Bakic je pokaziva dobar udarac, moga bi probati cesce, Maja takodjer.

Sebenico2022
Pristupio: 03.01.2022.
Poruka: 698
16. rujna 2024. u 10:21

araamatara je napisao/la:

Nekoliko vas piše neloš teren? po meni je teren očajan, to šta on izgleda solidno ovako sa tribine, čim se da brža lopta po podu vidiš kako odskače krivo.. teren je pretvrd u podlozi i nemoguće je igrati ikakvu pas igru po njemu. još gore je onako poluvisoki balun koji nepravilno odskače.. podhitno minjati kompletnu podlogu, osim ako nećemo bazirat igru ka Chelsea protiv Barce kad su raskopali Stamford Bridge, kako bi ubili bilo kakvu kombinatoriku protivnika.

Što se tiče ekipe.. Obrana jako dobra. veza nepovezana, 2 ovakva igrača je premalo, stoperi moraju vodit igru, a Perić i Punčec nisu ti koji su dobri sa balunom u nogama, radije bi vidija Morrisona koji kao libero ulazi u veznu liniju. zato je bila nabijačina cilu utakmicu. Ako ćemo igrat tako onda treba igrat sa Santinijem ka sidrunom i 2 brza oko njega kojima će on prebacivati glavom. Majića volim ali u takav sustav se on ne uklapa, igra ko Prosinečki u zalazu karijere.

I na kraju Bura.. nikako to ne mogu skužit.. Bar je sad Carević trener koji zna kako igrat po vitru.. kažen na poluvrimenu, aj sad igramo niz vitar treba pucat sa 30 m.. nijedan udarac prema golu.. ahh

Za Morrisona sam vec napisao ,nadam se rekordnom transferu.To da on vodi igru kao libero je prakticki nemoguce,jer sigurno je tehnicki deficitiran u odnosu na Punceca a pogotovo Perica.Mozda u nekom drugom klubu pod vodstvom drugih jacih trenera,mozda usavrsi taj tehnicki dio jer zasad je nebruseni dijamant,fizicki jak,dominantan u skoku,al sklon sigurnim rjesenima ( nekontrolirano ispucavanje u prvi red tribine i sl).Tu bi ulogu prije odigrao Peric,al kad se sjetim tih njegovih izlazaka u prvoj ligi ala Beckenbauer ( tako on zamisli) to je uvijek bilo pola gola u nasu mrezu.Dakle,ne hvala.

Vidi cijeli citat
Moj Grad,moj Klub !
rokinho
rokinho
Poruka: 269
16. rujna 2024. u 10:24

I da se razumimo kvaliteta nogometa u Prvoj ligi kompletnoj je ispod svake razine, a to su pokazala europska natjecanja ovo lito, ostat cemo sigurno u ligi.

Vidici Hills
Pristupio: 13.05.2024.
Poruka: 232
16. rujna 2024. u 10:52

Krenija sam pisat osvrt, ali mi se sve izbrisalo pa ću ukratko.

Mi smo jučer tribali dobit. Bili smo bolji, teren samo izgleda bolje, ali nije puno bolji za igru jer lopta odskaće. Majić opet nevidljiv cilu utakmicu, Božić isto slabo. Ja bi njih dvoje zarotira da se odmoru malo.

Imamo veliki problem, a to su Carevićeve izmjene. Čovik uvik kasni s izmjenama i zato sinoć nismo pobjedili. On uvodi Delića u 80. i nekoj minuti i očekuje da mu on riješi utakmicu svaki put u tih par minuta šta mu da. Pa daj mu bar pola sata. Ljudi se na tribinama čudu kako nije uvea Delića ranije.

Pohvale klubu na organizaciji ulaza, nije bilo redova ni čekanja.

rokinho je napisao/la:

kako misliš protivnik nije imao ozbiljnu šansu?

Pa u prvom poluvremenu nam se Dabro uvukao između 2 stopera i glavom poslao loptu pored stative, Đaković je nebi uspio izvaditi da je išla 20 cm lijevo, pa onda u 2.pol su stativu pogodili i onda 90+ minuta kad je Đaković čupao loptu koja je išla pod gredu

ostatak se slažem - da sam i ja zadovoljan bodom ali ne igrom i vođenjem utakmice

16. rujna 2024. u 12:48

Nisan onda vidija Dujmovica moje isprike.

sve sta su stvorili stvorili su polusanse koje su na kraju rezultirale opasnosti po nas gol, nista iz igre nam nisu napravili doduse podloga i ne dopusta pas igru.
mi smo bolje ekipa od pola lige i tako se moramo poceti postavljati jer je liga među najgorima u europi i nemamo se čega plasiti niti ikoga respektirati, a pogotovo ekipe koje ispadaju od ekipa koje bi mi prosli u Europi.

DJ959
DJ959
Poruka: 705
16. rujna 2024. u 13:06

Imali jesu VZ par sansi, premda mislim da je u prvom poluvrimenu ona glava Dabre bila radi vitra, ali nema veze.
Jesmo li bolji od pola lige - ne znam sta da kazem na to, ali po iljaditi put, neka smo sigurni izmedju 7 i 9 mista bez stresa i da se stabiliziramo na svim frontama, i ja zadovoljan. Sad nam je svaki bod vazan - Rijeka, Istra, Hajduk, Osijek, Belupo, Lokomotiva, tu nam treba 9 bodova u tih 6 kola barem.

špilmaher
špilmaher
Pristupio: 21.05.2010.
Poruka: 406
16. rujna 2024. u 13:12

Kakvi komentari, 9 bodova iz 6 kola, to Hajduk ne može garantirati da će osvojiti, a kamoli Šibenik 🤣

KikiRiki23
KikiRiki23
Pristupio: 07.04.2023.
Poruka: 2.093
16. rujna 2024. u 13:25

DJ959 je napisao/la:

Sad nam je svaki bod vazan - Rijeka, Istra, Hajduk, Osijek, Belupo, Lokomotiva, tu nam treba 9 bodova u tih 6 kola barem.

Da ciljamo na 4. misto i Europu onda bi 9 bodova iz ovih 6 kola bija cilj.

Kako ciljamo na 9. misto, jer smo ekipa sa daleko najmanjin budžeton i na papiru najlošijon ekipon, onda bi ja zadovoljan bija i sa 4 boda iz ovih 6 kola. Protiv Rijeke, Hajduka i Osijeka ne očekujen apsolutno ništa, 0 bodova, ako uvatimo išta tu ja super zadovoljan. Protiv Istre, a pogotovo protiv Lokomotive, bi bod bija dobar. Istru moremo i dobit, pogotovo ako budu trčali i grizli za svaki balun ka jučer. Kod Slavena je pobjeda imperativ.

Najbitnije je da u preostala 3 susreta Slavena izdominiramo ka u prvon i uzmemo bar 5-6 bodova tu. Svih 9 bi bilo idealno.

Još jedanput, ekipa sa najmanjin budžeton i na papiru najlošijon ekipon smo. Al zato imamo solidnog trenera i dobro uigran kostur ekipe. Ne triba pretjerivat sa očekivanjima al ne triba ni podcjenjivat Šibenik i previše rispektirat neke druge ekipe. Iman osjećaj da su jučer momci imali malo više muda za krenit u dribling oli potegnit izvana, da smo mogli komotno uvalit 2-3 komada Varaždinu koji će se po meni s Lokomotivon borit za 5. misto ove sezone.