Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.194
25. lipnja 2024. u 17:22

Nizozemsko smece je produzilo izmisljenih 8min, ovaj zabija na 7:19, dakle nizozemsko smece nam duguje minimalno tih 40 sekundi koje je ostalo tj minimalno 1 posjed, al odmah sudi kraj.

Ok, mi bi realno napravili golu kitu taj 1 posjed al principjelno sudjenje je otislo kroz prozor.

Vidi cijeli citat

Pisao sam već ranije to, vjerovatno su mu u VAR sobi rekli: Bez rizika Danny!

Njegovo suđenje jučer je bilo baš ono HNL-ovski tendenciozno.

[uredio VelKoz - 25. lipnja 2024. u 17:26]
DayVee
DayVee
Pristupio: 30.11.2003.
Poruka: 1.360
25. lipnja 2024. u 17:28

Pederčina, što njemu nije uvreda, 8 minuta je vjerojatno najveća nadoknada na svim utakmicama na prvenstvu. Jedna je bila duža, 10 minuta Mađarska - Škotska, s tim da je teško ozljeđen igrač ležao više minuta na terenu, te su ga iznosili na nosilima i skrivali dekama da kamere ne vide. Najduža nadoknada normalne utakmice u kojoj nije bilo nikakvih teških ozljeda ni prekida utakmice.

25. lipnja 2024. u 18:37

Prokomentirali smo jučer u društvu, ne mogu se oteti dojmu da nam stoper u zadnjem napadu onako uđe kroz sredinu 35 metara i da pritom još asistira krilu, jednostavno ne mogu. U tim trenucima pod cijenu loma noge, on ne smije doći na naših 16 metara. No međutim što je tu je.

Mislim da po ničemu nismo zaslužili proći jer jednostavno prevelika je ovo patnja bila, pogotovo protiv Albanije, gdje smo imali meč loptu. Mislim da je Dalić zaključio svoj ciklus kao izbornik, te da će ih teško podići za buduća natjecanja. Po meni napraviti reset i složiti momčad za godine koje slijede, ima tu kvalitetnog materijala.

25. lipnja 2024. u 23:09

evo ekipa... vratili se kuci iz Leipziga....

sto reci... atmosfera prije tekme na onom Trgu je bila jebena. Navijali smo vec od podne, negdje do 17h je trg bio pun. Palile su se bengalke, pjevale pjesme, policija nas je promatrala, ali nas nije dirala i ostavila nas je na miru.

Onda je krenula (napokon povorka) prema stadionu. Saznali smo sastav. Komentar valjda 100inu navijaca je bio - igramo X. Neki su bili i tipa - zasto nema jaja zamijenit Brozovica i riskirat, kakav je to opet kukavickih "napadackih" 11?

Borili se jesmo, tribine su se punile do 21h, a onda je nastala atmosfera, od koje mi je narastao adrenalin u tijelu. Mom kumu koji je sjedio tik do mene je bio puls od 120 cijelu tekmu. Bili smo glasni, imali su nasi jebeno dobro navijanje iza sebe. Dosao je famozni penal. Luka je odmah uzeo loptu i cekao sa njom kod bijele tocke. Cekao i gledao, znao je da ce bit i odmah je preuzeo odgovornost.

I onda pucao kilavo. Tako jeftino i fakat je ovo bio penal od 50-50% sansi. Kad gledam ove bolje pucace, on puca tako jako, da njemu i da golman procita kut, nema sanse da je uhvati. Pada gol. Publika ukljucujuci i mene u deliriju. Lomilo se, Talijani su stisli, jos trebas igrat 30 minuta i tu opet dolazi prva greska Dalica, klupe ali i igraca. Poceli smo se povlacit, poceli smo igrat sve ne samo nogomet koji nama lezi.

Danas smo slusali live konferenciju dok smo se vracali za Stuttgart, izjava je bila - cilj nam je bio zadrzati da ne primimo gol u prvom poluvremenu? molim?

kakva je to taktika? prava momcad ce reci - ja idem da ukrcam u prvih 45 minuta 2 gola, pa nek te on ganja, a ne se molit gospi da igras 0,0 i onda ici na nekih 1-0...? totalni kukavicki pristup sa njegove strane i neki igraci poput stanisica su na "svojoj" poziciji kod njega bili totalno izgubljeni.

Sto nam u svakom slucaju ne ide na ruku je spoznaja, da su mnogi igrali na poziciji, na kojoj NE IGRAJU u klubu. Nego na nekoj gdje ih je on stavio. I pazite- mi ne govorimo o npr njemackoj repki, gdje svih 11 igra valjda svih 90 minuta svaku subotu + ligra prvaka + kupovi. Mi govorimo o nasim igracim, koji igraju u nekim klubovima kao zamjena i ulete tako zadnjih 20-tak ili manje minuta. Igraju poput nekih u Emiratima, gdje po meni nije nekakvo mjerilo forme....

i onda takvi igraci imaju 1-0, pazite sa kakvom ekipom mi idemo Talijane rastavljat 90 minuta i u tih famoznih sucevih 8 minuta se idemo na to vadit?

alo?! a da opisem da je trebalo 3 minute da se odluci jel bio penal ili ne, da smo kod svakog kornera nakon 1. poluvremena bacali ko stoka (jer drugacije ih ne mogu nazvat) plasticne case na izvodaca kornera. Mene je bilo strah da ne udari tako jedna igraca, ovaj bi glumio da je dobio udarac, i onda? prekid tekme?? bilo je najmanje 3 ili 4 kornera, gdje su bile najmanje po 30tak sekundi prekida... ovaj hoce zalet i sut, i opet doleti casa. Pa daj vise....

i onda po meni greska u tih 8 minuta je bio Juranovic, koji je morao ostati po meni na klupi i trebao je Vida koliko god da je star, ali je dovoljno lud u glavi, da zna kako ce izbit loptu ili znat sa njom. Mislim udarac prije gola je bilo nase izbacivanje pod kutem od 90 prema gol autu. Umjesto da je opalio prema centru i dalje od njega... da lopta ode do golmana i da se pocne ponovo gradit napad. I onda se zatvori kao bunker jebemu misa. Koliko puta smo igrali tako protiv nekih laganini protivnika u ciklusu EP ili SP na kvalifikacijama, i onda ti protivnik odigra 90 minuta doslovce bunker i koliko puta smo znali reci  nismo mogli doci do gola 90 minuta?

kaj se tako nesto ne vjezba u karijeri? pa daj parkiraj autobus na kat ispred gola, zatvori sve i onda izbacuj lopte prema golmanu i tako drzi koliko mozes. Glumi grceve, trci ku motav i onda se srusi na pod, nasi su u tih 8 minuta jednom ako se ne varam imali grceve. Jednom.

po meni je uz Dalica nazalost i cijeli stozer spreman da odlazak, ali nitko nece napustit stolicu, pa cemo sad opet idemo dalje i gospinim prizivanjem ici u ciklus lige nacija probat dici formu do zime.

Meni je iskreno zao svih nas koji toliko prizeljkivamo pobjede i onda nas prvenstveno taktika izbornika izbaci iz kolosijeka. A znam da na klupi imamo igrace, koji bi osvjezili ekipu. Ulaskom Majera recimo je ekipa dobila svjezinu i postali smo brzi u dodavanju. Lopta se kretala brze. Kod ama bas svakog kornera nismo niti jednom uputili loptu u 16 metara, nego svaka, ama bas svaka lopta od Modrica prvo ide na kratko dodavanje. Ljudi moji sve te tekme, svi ti udarci kroz sredinu, nase slabosti sve ekipte citaju i u svojim taktikama nas rastave na proste faktore.

Fino nas studiraju, jer uvijek igraju isti igraci na istim / krivim pozicijama i ovi svi izbornici sloze Meni za nase vatrene. Mi kao da non stop igramo nasu igru i uporno zelimo glavom kroz zid.

Umjesto da se ide riskirat nesto i po meni je i tekma sa Albanijom bila knock Out tekma iz koje nismo izasli kao pobjednici.

A ove nadrkane teorije da je sudac opet kriv, da je ovo ili ono....ajd daj jednoj po meni niposto opasnoj Italiji 3 komada, pa nek te ja pitam jel ce nas dirat 8 ili 10 minuta suceve nadnoknade.

nas je problem bio i bit ce uvijek - nismo nedovoljno spremni. Igraci nisu u formi niti trkacki niti u glavi.

ista je stvar i sa Modricem. Znam da zeli, znam da daje sve od sebe. Ali bi nam mozda puno vise pomogao, da igra zadnjih 20-30 minuta.

bili smo nakon tekme jako tuzni. Jer smo mogli. No pitam se, i da smo prosli dalje, jel bi nas Svicarska porazila i opet nasla slabost kao i drugi. A imam dojam, da se prezentiramo svakome kao lak plijen.

prije su nas izbjegavali, sad imam dojam da svi zele nase u grupi.....

ja mogu samo reci - trebao se dobro resetirat. I krenut napokon od srca problema - naci prave ljude koji ce biti u stozeru i na klupi kao izbornik. Jer ovo je polagano smijurija.

.
zagri79
zagri79
Pristupio: 07.01.2010.
Poruka: 1.365
26. lipnja 2024. u 07:19

Koliko vidim, kod izvođenja penala, tik pred šut Luke, talijan je uletio već pol metra minimum. Nama su gol poništilli nakon Perišićevog minimalnog "prijestupa".