A tko bi trebao plačati Šunjića???Lik pobjegao iz Dinama čim je dobio prvu ozbiljnu ponudu...

Vizinger zanimljiv,makar nije tipični gol igrač

marek2212
Pristupio: 27.08.2023.
Poruka: 86
jučer u 12:49

Nogometaši Slaven Belupa u drugoj su prijateljskoj utakmici upisali remi. Naša momčad i mađarski Kecskeméti remizirali su rezultatom 0:0 u utakmici igranoj u Cvetkovcu.

U izjednačenoj utakmici dvije najbolje prilike na susretu imala je naša momčad i to obje u prvom poluvremenu. Prvu je, iz gotovo savršene situacije, promašio Lepinjica koji je neometan s 10 metara pucao preko gola. Drugu je imao Murić. Krilni napadač lijepo je pucao s 20-ak metara iskosa s desne strane, no njegov udarac u drugi kut obranio je golman mađarske momčadi.

Slavenašima slijedi dan odmora, a od ponedjeljka se vraćaju pripremama za nastavak prvenstva.

6.7..2024. – prijateljska utakmica

Stari breg, Cvetkovec

NK Slaven Belupo – Kecskeméti TE 0:0 (0:0)

SLAVEN BELUPO: Čović (od 30. Sušak) – Bosec, Božić, Lešković, Lučić – Jelić Balta, Liber, Jagušić – Murić, Lepinjica, Santos. Drugo poluvrijeme: Sušak (od 60. Jesenović) – Krušelj, Pllana, Boras, Katalinić – Agbekpornu, Krstanović, Caimacov – Pandža, Štrkalj, Šakota. TRENER: Ivan Radeljić.

KECSKEMÉTI TE: Kersak, Majer, Szucs, Belenyesi, Katona, Kotula, Nikitscher, Bano-Szabo, Kovacs, Painkas, Lukacs. Još su igrali: Nagy, Polyak, Papp, Meskhi, Levente, Marton, Pal, Kolos, Donat, Leoni. TRENER: Szabó István.

Sudac: Patrik Kolarić. Pomoćnici: Matej Mađerić i Ivan Starčević.

mikula
mikula
danas u 11:25

Bila je to klasična prijateljska utakmica. Vidjelo se da su noge teške i igrači umorni, mix postava prvo i drugo poluvrijeme. Ono kaj se isto vidi iz aviona da smo prema naprijed tanki, tromi, neopasni, nema tu kvalitete. Ugodno me i dalje iznenađuju mladi na ovim pripremama, Jagušić već standardno odličan i po meni čak je i blizu prvih 11 sasvim zasluženo. Sviđa mi se i mali Katalinić na lijevom beku, čvrst, neprelazan, borben.