Poruka: 8.398
16. kolovoza 2024. u 22:59

Neka, ja zadovoljan.

Prosle godine su pukli ovde.

Sutra u 13:30 Liverpool, a od 16:00 Arsenal, koga su @danchy & co vec proglasili prvakom.

16. kolovoza 2024. u 23:07

O Maguireu sam izgovorio puno toga lošega u prošlosti, ali čovjek je primjer profesionalca. Spasio je danas United i nije prvi put. Za razliku od mnogih u zadnjih 15ak godina, svaki put igra za dres do kraja.

Jaooooooo koliko tu još ima panjeva

Dalot i Casemiro nemaju što radit blizu prvih 11 ukoliko ova ekipa misli biti ozbiljna

Vidi cijeli citat

Casemiro je bio jako dobar prvo poluvrijeme i njegov pritisak je bio glavni razlog dominacije u drugom dijelu tog prvog poluvremena. Kasnije je pao, ali pocetak je sezone tek i on mora biti osigurac u vezi, jer nema tko drugi..

Nije mi se svidio Rashford, skroz nevidljiv je bio, a bez njega nema ozbiljnog Uniteda.

Facts don't care about your feelings!
danchy
danchy
17. kolovoza 2024. u 10:52

NS je napisao/la:

Morao bi biti lud proglasiti nekoga prvakom tko to nije bio 20god.

Ocekujem Arsenal nesto losiji nego lani, ali nadam se da varam...

NS
NS
17. kolovoza 2024. u 11:17

danchy je napisao/la:

A nadao sam se da jesi. Uplatio bi, zarad brutalne " necije " dominacije na temi kladjenja godinama 😁.

Nema veze, pazljivo cu, ko i uvek, pratiti NFL...Mozda se omastim 🤭...

17. kolovoza 2024. u 12:12

Casemiro je bio jako dobar prvo poluvrijeme i njegov pritisak je bio glavni razlog dominacije u drugom dijelu tog prvog poluvremena.

Istina, ali nema on noge za držat taj tempo 90min cijelu sezonu, nema ni za cijelu utakmicu, a kad tempo United smiri i ima posjed, onda previše griješi u jednostavnim dodavanjima. I onda mora braniti veliki prostor, a u tranziciji pa je još gori.

Treba tu top zamjena za ozbiljne ambicije. Naravno riješenje je i zabit one zicere u prvom poluvremenu, pa može odmarat do kraja utakmice u niskom bloku.

17. kolovoza 2024. u 13:57

Zasad je upravo to slucaj vrlo dobro parira Ipswich, nisu dopustili ozbiljnije sanse, cak su imali bolje prilike.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 1.564
17. kolovoza 2024. u 14:18

Ove sezone su suci dobili instrukciju da budu kraće (normalne) nadoknade kao i prije znači za očekivat je naravno manje golova i više iznenađujućih rezultata (ne)favorita.