Real i kasni golovi za pobjedu u LP, name a better duo

I opet ih sudac progura. Smradovi najveći, preziren ih više od Dinama skoro

Željan dokazivanja
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 235
17. rujna 2024. u 23:14

Da bi primio 9 golova u ligi prvaka, trebas prvo uc u ligu prvaka.. tako da malo realnosti ne bi skodilo. Imali smo pristup sasvim naivan isli se nadigravati, sto sei vidi, mogli smo mirno primit 4 komadai kuci ali eto. Je kako je

ne_zovi_mala
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 9
17. rujna 2024. u 23:15

Kakvo nadigravanje, prvi gol je pao skoro u 23.sekundi,od onda Dinamo nije prošao centar prvo poluvrijeme

PlavacMali
PlavacMali
Poruka: 235
17. rujna 2024. u 23:17

ne_zovi_mala je napisao/la:

Pa nije se zabio ko vecina sebi u krilo na to mislim, nesto je pokusao a to je isto da seja utrkujem sa golf 7 protiv skylinea, ne ide

CROphantom93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 2.461
17. rujna 2024. u 23:18

PlavacMali je napisao/la:

O cem ti pričaš? Nakon ove sramote možemo se samo pokriti ušima, sutit i ne sprdati nikoga idućih 5 godina, pa taman da dogodine Rijeka ispadne od kluba iz Vatikana.

Ovo je prvo kolo nove LP,  za ovu sramotu će čuti svi, a što Njemci misle nakon što su vidjeli ovu sramotu od pristupa sportu, ne želim ni misliti.

Ako već nas trener nema obraza dat otkaz nakon što iz Soluna, Praga i Minhena odlazi s jebenih 18 golova u mreži, onda mi bar možemo imat obraz i pokrit se ušima, a ne spominjat ulazak u LP.

provincijalac
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 38

Hahah kakvi junaci, poslali za izjavu Ogiwaru s prevoditeljem!

17. rujna 2024. u 23:19

Teško je nešto reći nakon 9-2, ali realno smiješni penali danas - niti jedan od ova 3 im se ne bi sudio u HNL utakmici.

knjiskimoljac
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 1.103

Treba biti talent da nakon 8 utakmica imaš 0 bodova. Vjerujem da Dinamo može do pokojeg remija i pobjede, e sad za plasman je puno pričati.

Zabio se u krilo, popio 3 gola + 2 ponistena bez da smo prešli centar.

Nema opravdanja ovome danas, ovo je najneprofesionalnije određena utakmica u koju je Dinamo odradio u zadnjih oholo godina i tu uključuje Balkani.

Ko ovo pravda, taj ne želi dobro Dinamu.