Dosadnjikava utakmica al oba gola Danske vrijedi vidjeti.

Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.660
08. rujna 2024. u 19:57

tulum i dernek na Gibraltaru...u 82. kod 1:1 domacin fula penal....u drugoj minuti dugacke nadoknade Liechtenstein zabije, ali je bilo iz zaleda...minut kasnije domacin zabije za 2:1..slavlje kao da se je osvojilo EP...a u nadoknadi za naknadu, u 12.min. domaci igrac igrao rukom...penal....2:2

Škoti tradicionlano odvrani i tradicionalno srecni😬

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic

ZB10 je napisao/la:

Mađari propisno natamburani. Neka, fino je to. Malo su poletjeli nakon ultra lagane kvalifikacijske grupe, neki su ih podcasteri čak proglašavali dark horseom eura lol

Vidi cijeli citat

Bili su odlični na zadnjem euru u teškoj grupi i onda u ligi nacija u teškoj grupi, nisu izborili istini za volju Katar preko Engleza i Mađara. Dali su što su mogli, vraćaju se u zbilju

*preko Engleza i Poljaka....i Albanaca

Da su Mađari ozbiljnija reprezentacija, onda bi prošli pored Albanaca i Poljaka te bi se po svemu sudeći, pored ovakvih protivnika, plasirali na SP. Ali imali su nevjerojatan uspjeh na sljedećem izdanju LN-a, pa opet pad. I tako u krug. Pitanje je bi li Mađarska vidjela Eura da je isti zadržao format od 16 reprezentacija - vrlo vjerojatno ne bi, jedino ako bi im se baš zalomilo, jer jednostavno oni su predaleko od vrha. Imali su te velike podvige u zadnjih deset godina, uključujući i pobjedu nad nama 2019., ali generalno, nisu puno odmakli od prosjeka. Austrija je napravila mnogo više i danas je veoma moćna reprezentacija (ne računajući pomalo neočekivano ispadanje od Turske u osmini finala EP i neki dan kiks protiv Slovenije).

mora da ti je albanija utjerala neke komplekse čim si se toliko naložio na njih i nisi u stanju priznati kvalitetu koju imaju. poljaci nisu atraktivni, ali su ozbiljna momčad, za mađare je bila teška skupina i nije sramota ispasti od albanije ili poljske.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Dinko Bilich
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.545
08. rujna 2024. u 22:44

Bez starca nema udarca. Kraljevski starci pogotovo mogu dokle hoće. De la Fuente rođen za izbornikovanja kraljevske Furije, svih uzrasta. Igrač manje prihvaćen izaziva v, na gostovanju Švicarcima rutiniranih 1-4 veći dio utkm s igračem manje, tkogod igra, isporučuje.

cameosis
cameosis
08. rujna 2024. u 22:53

iako je rezultat previsok, zadnja dva gola iz dvije kontre u 3 minute, tu su švicarci spavali. na koncu nedovoljno konkretni prema naprijed, a imali su brojčanu prednost. uz to još nespretnost kod poništenog gola zbog igranja rukom.