Željan dokazivanja
Pristupio: 16.08.2014.
Poruka: 104
10. lipnja 2015. u 12:46
Pitanje jedno: Ide li Nk Zet u Mžnl Srediste ili nemaju namjere, te mjesto prepustaju Tresnjevci?

Zagreb II - Odra 1:1 (Terzić / Luter)
Šparta Elektra - Prečko 2:3 (Sastić, Levanić / Labaš, Muškovac, Batistić)
Tekstilac Ravnice - Botinec 3:1 (Palić, Marinić, Čović / Menalo, Gaši AG)
Studentski Grad - Sesvetski Kraljevec 1:2 (Baučić / Dautović, Jelić)
Ivanja Reka - Polet SK 3:0 (Veber 11m, Štefanović, Zečević)
Jarun - Brezovica 1:1 (Herceg 11m / Jovanović)
Mladost Buzin - Concordia 4:3 (S. Jurić 2, Vojković, Mrkša / S. Čavlina 2, D. Čavlina 11m)
Prigorje Žerjavinec - Trešnjevka 2:2 (Stojanović 2 / Jajetić, Bartolić)
ivanm
ivanm
06. rujna 2015. u 20:33
1. Zagrebačka liga, 2. kolo:

Tekstilac Ravnice - Zagreb II 0:3 (Galić, Surač, Kauzlarić)
Polet SK - Jarun 0:2 (Martinović, Birin)
Botinec - Trešnjevka 2:4 (Rendulić, Svetina / Jajetić, Bartolić, Teker, Petih)
Prečko - Ivanja Reka 2:1 (Stričević, Hajdić / Bastić)
Concordia - Prigorje Žerjavinec 2:2 (Stanković, D. Čavlina 11m / Strugar, Zlatar)
Brezovica - Mladost Buzin 3:2 (Mamić, Jovanović, Jakešević / Jurić, Škegro)
Sesvetski Kraljevec - Šparta Elektra 4:0 (Benić 11m, Dautović, Mešić, Jelić)
Odra - Studentski Grad 1:1 (Pavlović / Šumić)

12. rujna 2015. u 19:51
Jarun - Prečko 4:2 (Hercigonja 2, Pavičić, Topić / Muškovac, Baraba)

Potpuno zaslužena pobjeda domaćih u susjedskom derbiju. Ne pamtim kada je netko ovako nadigrao Prečko. Možda Dinamo OO s Lovrekovićem. Doduše, u ovoj ekipi nema prečkanaca. Bivši trener Španskog, Roguljić, loše je postavio prvih 11 sa sporim i predefenzivnim Stričevićem i Pjevićem na zadnjim veznima, a stopere su igrali Smoljo i Perić koji nemaju kvalitetu jednog Stičevića ili Zeljkovića koji je igrao prošle godine.
Poveli su gosti eurogolom kapetana Mladena Muškovca "Volje" s nekih 25 metara u rašlje u 10. minuti. Jarun je dosta pokušavao dijagonalama koje su gostujući bekovi jako loše procjenjivali pa su Hercigonja i Komarac stvarali dosta nereda.
Nakon nepotrebnog prekršaja na boku, Hercigonja ubacuje, a Pavičić bježi Pjeviću i zabija glavom pored 5 gostujućih igrača u 28. minuti. 5 minuta kasnije još jedna duga lopta u prostor koja pada u šesnaesterac, Smoljo pokušava izbiti no reagira traljavo i servira Hercigonji zicer koji ne uspijeva iskoristiti priliku iako je već zaobišao vratara. Svaki prekid domaćih je bio opasan. Prečko je odigralo jako loše poluvrijeme. Toliko pojedinačnih grešaka u jednom poluvremenu se rijetko viđa. Spomenuti dvojac u vezi stajao je daleko od ofenzivaca, nisu mogli spojiti 3-4 dodavanja pa je bilo puno nervoze i međusobnih prepucavanja.

Početkom drugog poluvremena, Prečko je malo živnulo, ali Jarun je opet bio opasniji. Mladi Martinović je opalio s 20 metara, lopta je dva puta udarila prečku, ali nije prešla crtu(ako je vjerovati sucima). Nakon toga se igralo između dva šesnaesterca do 70. minute kada Hercigonja bježi po lijevom boku, ulazi u šesnaest, a naivni Smoljo uklizuje i radi prekršaj. Smolji drugi žuti, Hercigonji kazneni udarac koji sigurno realizira. Nisu domaći imali dugo igrača više. Lončar je ušao na poluvremenu, a u 75. minuti već ide pod tuš zbog drugog žutog. Ipak, samo minutu kasnije slobodan udarac na polovici Jaruna za domaće. Birin šalje dugu loptu, stoper Perić pušta da pada, a Hercigonja mu utrčava iza leđa i pogađa suprotni kut. Tri minute kasnije prekrasan prodor Birina koji je s desnog boka završio na suprotnom rubu šesnaesterca gdje ga ruši Batistić. Toni Topić probija vratara Tomaša za 4:1. Do kraja se igralo mirno, jednu priliku za domaće propustio je Crnić, a gosti stižu do smanjenja u nadoknadi kada su Baraba i Muškovac izigrali domaću obranu. Dosta vike na suca s obje strane, ali suđenje po meni dobro.

Ostali rezultati:
Šparta Elektra - Odra 1:3 (Sastić / Luter 3)
Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec 2:2 (Klipa, Janjić 11m / Benić 11m, Skupnjak)

13. rujna 2015. u 12:41
Zagreb II - Botinec 4:1 (P. Musa 2, Mudražija, Strika / Grubešić)

Uvjerljiva pobjeda, ali igra ni približno takva. Vratar Herceg je bio ponajbolji pojedinac momčadi u prvom poluvremenu što dovoljno govori o tome kako su odigrali. Kao i prva momčad, puno sitnih dodavanja na sredini što su gosti zgusnutom formacijom lako pokrivali. Botinec je imao problema s ubacivanjima igrača iz drugog plana, prije svega Strike, ali i Jurjevića nekoliko puta. Zagreb je ušao jače u drugo poluvrijeme, te osim gola Muse još nekoliko puta zaprijetio, ali nakon tih desetak minuta ponovno su postali dosadni i jalovi. Dosta su pokušavali izvana iz neizrađenih akcija, a nekoliko prilika stvorili su pred kraj kada su gosti fizički pali. Gosti postigli pogodak nakon greške Čondrića koji je išao ispucavati i dodao u noge Grubišiću koji mu je još provukao kroz noge.
Kod Zagreba dobri Strika, Mudražija i aktivni Petar Musa koji ne komplicira kada se nađe u prilici.
Sljedeća utakmica je u srijedu u 16:30 protiv Studentskog Grada

4-3-3 (s desna na lijevo)
Herceg - Šimunović, Stubičan, Matijašević, Strika - Ćubel, Mudražija, Jurjević - Boban, Musa, Jurilj

Izašli su i igrači prve momčadi na teren. Otrčali 2-3 kruga s noge na nogu, poslušali Medićev(Madunović naravno nije zucnuo) monolog 5 minuta i otišli na tuširanje. Zaista nepotrebno...
ivanm
ivanm
13. rujna 2015. u 22:03
Rezultati 3. kolo:

Jarun - Prečko 4:2 (Hercigonja 2, Pavičić, Topić / Muškovac)
Zagreb II - Botinec 4:1 (Musa 2, Strika, Mudražija / Grubešić)
Mladost Buzin - Polet SK 1:1 (Vojković / Skočibušić)
Trešnjevka - Concordia 1:0 (Jajetić)
Studentski Grad - Tekstilac Ravnice 1:1 (Vidović, Baučić)
Prigorje Žerjavinec - Brezovica 1:3 (Stojanović / Mamić 2, Pendić)

Sljedeće kolo:

Poruka: 53
14. rujna 2015. u 10:25
Jel zna netko zašto je Zagrebu II oduzet bod?
ivanm
ivanm
21. rujna 2015. u 16:28
1. Zagrebačka liga, 4. i 5. kolo

4. kolo

Botinec - Concordia 7:1 (Kršić 2, Svetina 2, Grubešić, Brnadić, Sušac  / Gojković)
Brezovica - Trešnjevka 2:0 (Pendić, Mandić)
Polet SK - Prigorje Žerjavinec 1:3 (Skočibušić 11m / Stojanović 2, Barbarić)
Prečko - Mladost Buzin 2:0 (Brkić, Baraba)
Sesvetski Kraljevec - Jarun 1:1 (Matijević / Kos)
Odra - Ivanja Reka 5:1 (Luter 3, Mlinarić, Cvetković / Zečević)
Tekstilac Ravnice - Šparta Elektra 0:1 (Levanić)
Zagreb II - Studentski Grad 1:0 (Višić)