I BILO KAD... I BILO GDJE... I BILO S' KIM' DA IGRAŠ TI... MI SMO UVIJEK UZ TEBE... BJELOVARE VOLJENI...
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
19. siječnja 2012. u 17:46

Koprivnica bolja od Slatine

Vodeća ekipa 2. HRL Sjever je pala nakon izvođenja sedmeraca! Odlično su rukometaši Koprivnice krenuli u utakmicu, otišli na par golova prednosti, gosti su se u par navrata vraćali u egal, no nijednom nisu poveli. Zadnjih pet minuta Koprivnica je imala dva gola predsnoti no nisu je uspjeli održati do kraja. Za Slatinu je dosuđen sedmerac u posljednoj sekundi utakmice, koji su uspješno realizirali i izjednačili rezultat na 27:27.

U izvođenju sedmeraca Koprivnica je bila bolja(3:1). Najbolji pojedinac bio je kapetan Zvonimr Cmarko sa svojih 17 obrana.
Idući protivnik je Ivanska, trećeplasirana ekipa 2. HRL Sjever.

22. siječnja 2012. u 00:30
U srijedu u 21 sat u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović finale Hrvatskog kupa regije sjever odigrat će Koprivnica i Ivanska.
Do sad je Koprivnica pobjedila dva kluba iz lige više (KTC i Slatina) pa se nadam da i ovu srijedu možemo nastaviti pozitivan niz, a onda u osminu finala kupa i na prvoligaše...hehehehhe...

Svi zainteresirani pozvani su na tekmu...

rafael-ark je napisao/la:

Baš sam i ja to htio pitati jer gledam jučer i danas SN al nema ništa o toj tekmi. Jel to sad gotvo prednatjecanje kupa ili ima još tekmi?
Poruka: 205
23. siječnja 2012. u 15:01
tata_od_lopte je napisao/la:

Ima u jučerašnjim SN,sada ide osmina finala,16 ekipa u bubanj.
Pristupio: 30.10.2006.
Poruka: 1.227
23. siječnja 2012. u 15:13
u srijedu je zadnja utakmica natjecanja po regijama, nakon toga slijedi bubanj sa 16 najboljih momčadi u hrvatskoj.
Poruka: 205
23. siječnja 2012. u 20:51
Moslavina 26(13)-Medveščak 22(9)..Kutina sc,gledatelja 500,SUCI: Igor Hunjadi i Mario Zečević,nadzornik Ivan Toplak,svi iz Zagreba     MOSLAVINA:S CRNOJEVIĆ (5),SRUK,MASNEC 11,JAKŠIĆ,ĐOZO 1,RUDAR,HORVAT,PODVALEJ,LUKES 1,BARIĆ 4,MAMIĆ 3(2),ŠEPAK,JURIĆ 1,CRNOJEVIĆ.L. 1,SLAKOPER,ŠUŠNJARA 4.  TRENER:DUBRAVKO PRELČEC                                                              MEDVEŠČAK:BOUČEK,RAJIĆ 3,TOMIĆ 2,GADŽA,BABIĆ,MARINČIĆ 5(5),GOLIĆ,TOKIĆ 1,LIND 6,ŠTEMBAL,MATEŠA,PAŠALIĆ,GUDIN,JAGIĆ 2,MRAVUNAC,GOTAL 3.   TRENER:DARIO ZRNIĆ   ISKLJUČENJA:MOSLAVINA 8,MEDVEŠČAK 12 MINUTA  SEDMERCI;MOSLAVINA 2,MEDVEŠČAK 7(5)  Rukometaši Moslavine nadigrali su goste iz Zagreba u posljednjih deset minuta utakmice i na taj način izborili pobijedu koja ih vodi u osminu finala Kupa Hrvatske.U prvom poluvremenu Zagrebčani su bili potpuno ravnopravni ali u finišu Moslavci su poveli sa 4 pogotka razlike.Na kraju treba reći da je mlada i neiskusna ekipa Kutinjana sa velikim ambicijama i borbenošću potpuno zasluženo ide dalje.
Filip Jicha
Filip Jicha
25. siječnja 2012. u 14:49
zumbul je napisao/la:

Koprivnički rukometaši protiv Ivanske love novo iznenađenje u Kupu

Nakon što su u poluzavršnici Kupa regije sjever prošle srijede nakon boljeg izvođenja sedmeraca eliminirali vodeću momčad Druge HRL-sjever Slatinu, rukometaši trećeligaša Koprivnice ovog tjedna love novo iznenađenje.

U Sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u srijedu s početkom u 21 sat dočekat će momčad Ivanske.

- Do sad smo u Kupu svladali KTC i Slatinu, a smatram da je Ivanska najbolja od te tri momčadi. Međutim, nismo bez izgleda, vjerujemo da možemo dobiti i njih - rekao je Filip Šalamon, tajnik RK Koprivnice.