Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
24. studenog 2011. u 08:28

Članak 16.

Prednatjecanje se održava u pet Regija, a natjecanjem ovog dijela Hrvatskog kupa rukovode županijski savezi - regionalna središta:

Regija Istok . . . . . Rukometni savez Osječko-baranjske županije

Regija Sjever . . . . Rukometni savez Bjelovarsko-bilogorske županije

Regija Središte . . . Zagrebački rukometni savez

Regija Zapad . . . . Rukometni savez Primorsko-goranske županije

Regija Jug . . . . Rukometni savez Splitsko-dalmatinske županije

Završnica Hrvatskog kupa započinje u 1/8 finala.

U završnici Hrvatskog kupa nastupa po 16 (šesnaest) muških i ţenskih ekipa i to po 2 (dvije) iz svake regije, koje su to pravo izborile kroz prednatjecanje, te po 6 (šest) ekipa koje su u prošloj natjecateljskoj godini bile poredane od 1. do 6. mjesta u natjecanju Premijer lige, te 1.HRL za žene.

24. studenog 2011. u 09:03
Buzet ispao u polufinalu istarskog kupa od Umaga i to na penale!
Pristupio: 25.10.2011.
Poruka: 1.513
24. studenog 2011. u 09:32
Rukometna senzacija u Ivancu Ispis
Autor e-ivanec
Srijeda, 23 Studeni 2011 21:46

Ono što nije uspjelo prvoj, ostvarila je druga momčad Ivančice Ivanec, koja se pobjedom nad Premijer ligašem Varteks Di Capriom, nakon boljeg izvođenja sedmeraca, s rezultatom 31:29 (27:27) izborila finale županijskog kupa, u kojem je dočekuje Vidovec BIOS.

Utakmica je odigrana u dvorani Srednje škole pred oko 250 bučnih navijača koji su stvarali pravu navijačku atmosferu, a bubnjevi nisu mirovali cijelu utakmicu.

Cijelo prvo poluvrijeme igralo se 'gol za gol', da bi u finišu prvog dijela domaća ekipa 'pobjegla' na 3 gola razlike i vodstva od 14:11.

U drugom dijelu pojačan je ritam igre, Ivančani u 33. minuti imaju vodstvo od 16:13, da bi u 43. minuti gostujuća ekipa izjednačila rezultat na 19:19 i u 53. minuti  povela sa 24:21.  Domaća ekipa predvođena sjajnim Ivanušićem, zatim Kušenom i Kelemenom, uspjeva izjednačiti rezultat u posljednjoj minuti utakmice i izdržati posljednjih 15 sekundi 27:27.

Prišlo se izvođenju  udaraca sa 7 metara gdje su uspješniji bili Ivančani, strijelci su bili Kušen, Kelemen, Denis Čibarić i Hudoletnjak u odlučujućem udarcu za pobjedu, dok je Ivanušić pucao prvi i  pogodio stativu, kao i s druge strane Marenčić, a udarac Raguža obranio je vratar Mario Hrg za veliko slavlje u dvorani. Strijelci za Varteks di Caprio bili su Mirković i Trojko.

U domaćoj ekipi najučinkovitiji igrač bio je Matija Ivanušić sa 9 postignutih golova, Vanja Kušen postigao je 6, Teodor Kelemen 5, a vratar Mario Hrg imao 12 obrana. Martin Tači sa 8, te Tomislav Raguž sa 6 golova bili su najbolji u redovima Varteks di Capria, a treba istaći i vratara Brunu Varšića sa 16 obrana.

Ivančica Ivanec II: Mario Hrg (12+0), Nikola Čibarić, Teodor Kelemen 5 (1), Darko Bregović 3, Mario Brezovec, Luka Habunek, Mihael Kapustić,Vanja Kušen 6, Denis Čibarić 1, Matija Ivanušić 9 (1), Neven Galić, Nino Trefil, Luka Hudoletnjak 1, Patrik Brežnjak, Matej Šagij 2.

Trener: Milorad Želežić.

Ako ima tko informaciju o sastavu Varteksa- zapisnik , molim neka nam ga da. Hvala.
riki08
riki08
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.09.2008.
Poruka: 1.093
24. studenog 2011. u 11:07
Na zapadu Zamet u finalu čeka pobjednika utakmice Kozala - Senj koja se igra u slijedećem tjednu. Do sad Kvarner Izbacio Matulje na penale, Senj isto tako Crikvenicu, Kozala dobila Kvarner 38:26.

Vidi cijeli citat

VARTEKS: Žitnjak, Varšić, Babić, Trojko, Petrić, Tači, Mirković, Marenčić, Raguž, Hlapčić

[uredio Hancock - 24. studenog 2011. u 14:58]
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 82
24. studenog 2011. u 14:52
Olimpija Vodice pobjednici županijskog kupa pobijedili Knina '95 22 razlike
24. studenog 2011. u 15:10
Hvala Hancook-u. I meni je dobar čovjek priskrbio informaciju, malo detaljniju ([email protected] ) pa je zato stavljam- kao nadopunu.

Sastav Varteks di Capria i strijelci;

Ivan Žitnjak ( 8 + 1 ), Filip Hlapčić 3, Domagoj Babić , Tomislav Raguž 6, Mihael Marenčić 4, Igor Mirković 3, Bruno Varšić ( 16 +0 ), Luka Petrić 1, Luka Trojko 2, Martin Tači 8 ( 1 ). TRENER: Vladimir Vujović.

Zašto se ne bi čulo i za te dečke bez obzira na poraz. Mladi su , ima vremena. Samo neka igraju. Baš kao i Ivančani