[uredio Stefan84 - 26. rujna 2024. u 11:48]
Pristupio: 31.03.2019.
Poruka: 598
26. rujna 2024. u 11:57

U grupi B domaci porazi biti ce skupi...

Nekako ne vidim sanse da Kolstad ikoga dobije vani, kao i Zagreb jako tesko.. Najveca prilika Zagrebu za bodove u gostima bila upravo ta dva gostovanja... Bome tesko ce i Szeged bolje tako da sve te ekipe doma moraju loviti bodove.. Barca je 2 vani glatko apsolvirala, i oni ce sigurno biti top 2. Kielce mi ne djeluju pre dobro kao ni Magdeburg za sada...ni blizu ko lani..doduse ima i ozljeda pa..

Grupa u kojoj je svaka tekma bitna i zanimljiva..

[uredio 123istrani - 26. rujna 2024. u 11:57]
Stefan84
Stefan84
26. rujna 2024. u 19:07

zagreb ce svoi bodova osvoiti u kuci, osim protiv barca. i magdeburg ce teko da bodova u gosti u ova skupine. sinoc imao srecu nusu igrao ni landin ni arnoldsen.

sasa kada se vrati göran johannessen, bit ce tada kolstad tesko gostuvanje i za magdeburg.

nikada ne se zna. bar u jedna jedina gostinska utakmica golmane zagreb ce ima svoi dan. taj tekma ce biti tesna. taj tekma ce biti sansa za break.

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 27.994
26. rujna 2024. u 20:26

Bodo u zadnjoj sekundi za pobjedu preko bloka.

Nantes je u zadnju minutu ušao sa golom prednosti.

Zanimljivo da su suci dvije minute prije kraja pregledavali faul u napadu zbog grubosti igrača szegeda, da bi isključili igrača nantesa zbog simuliranja

Stefan84
Stefan84
26. rujna 2024. u 20:30

kakva posledna minut u szeged. francuza imao 31-32 u posledna minuta. madzara zabie posleddni sekundi za pobeda.

2 jako vazni bodova za domacina, 2 jako jako vazni gostinski bodova izgubeni za nantes. mislam da zasluzio bar 1 bod.

dobra utakmica. odlicna atmosvera u pick arena.

[uredio Stefan84 - 26. rujna 2024. u 20:31]
Stefan84
Stefan84
26. rujna 2024. u 20:42

dinamo buciresti vs pelister 34 - 25

pocnali odmorati najbolji igraca u lp protiv pelister. najbolji igrac langaro minimalna minutaza za dinamo.klucne igrace  kasparek i vujovic ukupni 1/9 shut za dinamo.

golmanr dinamo 7 odbrane, pelister 15 odbrane.

i pored sve ovo 9 golova pobeda. ehf nisu normalne.

pelister sada ima 17 porazi u nizu u lp. a 23 evropski utakmici zaredom bez pobeda u evropa !!!!.

17 lp tekmi bez pobeda. 6 el tekmi bez pobeda, posledna pobeda u el u novembra 2022 godine.