Svaka čast curama. Definitivno dokazale da bronca sa prošlog EP nije bila slučajnost.

Blizunj
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 2.052
07. studenog 2022. u 17:03

Blažević izdominirala, odlična igra i odlični golovi, dostojno je nadomjestila Ćamilu i njezine lake golove iz skok šuta. Međutim, ništa bez Pijević, ovo sliči na ona izdanja iz Danske i odmaj su rezultati bolji, prošli turnir je bio za zaborav.

+2 na poluvremenu, nikako da se odvojimo na veću razliku

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

08. studenog 2022. u 19:26

Kakvih kriminalnih zadniih 10-15 minuta, nemamo rjesenja u napadu i zicere fulavamo ko na traci

Jos cemo visiti za drugi krug

raprock
raprock
08. studenog 2022. u 19:28

E cure drage, bas izgubljeno djelujete, sto mi uporno igramo s 5 igracica s igracicom manje? Koje su to sad fore, a mi uporni u tome

Raul2000
Raul2000
08. studenog 2022. u 19:39

na kraju izvukli remi u dramatičnoj završnici, da li ako Mađarska izgubi prenosimo 2 boda ili 1?

ARIZIN
ARIZIN
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 14.089
08. studenog 2022. u 19:41

Zašto Pijević nije branila drugo poluvrijeme ? Stvarno mi nije jasno.

Druga stvar, ova Petika je prespora. Baš je troma na nogama, ne pomaže tu visina kada ju niže igračice lako zatvore. Mora poraditi na brzini kretanja, jer sport je postao takav dinamičan.

Nema više ako si visok da si dominantan, kako u košarci tako i u rukometu. Moraš biti brz, pokretljiv i lagan na nogama da igraš obranu.

VR46
VR46
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.12.2014.
Poruka: 702
08. studenog 2022. u 19:42

Neshvatljivo mi je da Šoka ne želi promijeniti golmana u 45. minuti, da Petika ne može igrati rukomet u prvoj ligi za žene, a ovdje ju drži u najbitnijim trenucima kada se borimo da prenesemo 2 boda. Kao da ju ne poznaje i ne vidi koliko je igrački ograničena. Da Japundžu ne izvadi van nakon ona 2 vezana promašaja. Ako već i tijekom utakmice zaboravi na te neke stvari, za koji kurac ima mamu Petiku na klupi.

Kako je izgledalo zadnjih 15 minuta dobro smo i prošli.

Obranu igramo vrhunski, rijetko koja ekipa će nam utrpati preko 25 golova, a to znaci da imamo sanse protiv svih na prvenstvu.