Pristupio: 24.02.2014.
Poruka: 542
05. kolovoza 2024. u 13:32

Sport_Magico je napisao/la:

Mi smo npr jučer primi 20 golova uz 10 obrana golmana u prvom poluvremenu, to je najgora obrana ikad

Vidi cijeli citat

izuzev šuteva na prazan gol i kontre nismo primali jeftine golove,španjolci su se morali dobro namučiti da postignu gol a isto tako malo je falilo da mi španjolcima uvalimo 20 komada za poluvrijeem, a nisu baš španjolci neka talašika

Jing@jang
Jing@jang
Pristupio: 02.03.2020.
Poruka: 151
21. kolovoza 2024. u 10:20

Kreće kup. Gledam na stranicama  HRS-a  a propozicija još uvijek nema....
Jesu li možda klubovi dobili propozicije?

Pozdrav!

Ima netko kakav info o rasporedu/početku liga U15 i U17 za djevojke?

U11 - 50 ekipa

Navodno su Zavrsnice smanjene na 16 ekipa.

Sad mi objasnite jednu stvar. U najstarijem godistu (2007.) ima ukupno 28ekipa, 16 ide na PH.

U 2009 , je 57 ekipa, isto 16 ide na PH ?

U 2011, 66 ekipa , isto 16 na PH ?

Ako gledamo kvalitetu (tko tu koga laže??) , kakva je kvaliteta ako više od 50% (57%)prijavljenih ide na PH ?

A onda ako gledamo realnu situaciju, a to je da djecu (mlađu pogotovo) veseli da se bore za PH i vole ici tamo, te je nebitno i mjesto i sve, zašto se u U15 i U13 i U11 ne ide na 20 ekipa ? Zadnjih godina nitko ne odustaje, odnosno uvijek ima po 20 ekipa koje idu, a u iznimnim okolnostima ima barem 5-6 ekipa iz svih regija koje se bore za plasman i ako ga ne izbore, htjeli bi sudjelovati u slucaju iznimke nekog odustajanja

Dobro HRS-u, dobro klubovima/zadrzavanje djece...

O kvaliteti necemo, jer znamo da tako kvalitetu necemo dobiti, jer zavrsnica je lutrija sama po sebi, i s obzorom na raspored i kraj sezone i ozljede i ipak su djeca u pitanju...

Jel ima netko pametni odgovor?

Preveliki broj utakmica ? Drugacije se sloze rasporedi... poveca se za 1 dan... sve ima rjesenja...

tovar12
tovar12
27. rujna 2024. u 15:08

A koji je pad sa U15 57 ekipa na U17 28....

S tim da tih 28 u U17 valjda pola klubova krpa sa mlađim curama...

27. rujna 2024. u 16:20

Nema više djece. Prevladavaju drugi interesi, a roditelji to podržavaju. Mislim da će biti sve teže i teže

propo
propo
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 238
27. rujna 2024. u 17:09

Svuda je nažalost tako. Lijepo što Dvoršek pokušava progurat ligu U19.

Samo tu zbilja ima najmanje djece

tovar12
tovar12
jučer u 23:20

Znači klub ne prijavi U17 negu prijavi 3.ligu i onda tu treću ligu igra sa mixom cura U15 i U17 tj. 07/08/09 i 10. godištima pa zar nije logičnije da prijave U15(to su i prijavili) i U17 jer će sa tim mixom U15 i U17 bit konkurent u U17 ligi, a u trečoj vjerojatno boda osvojit neće i cure će potrošit i popizdit će roditelji itd... A u U17 imaju taj gušt lovljenja završnice....