Hrvatska muška reprezentacija

Pristupio: 30.10.2006.
Poruka: 88
23. siječnja 2007. u 15:18
ajd nek mi netko tko zna vise o rukometu objasni kako to da mi nemamo materijala za odigrat obranu 6-0 ako nema dominikovica? pa nasih ima 6 ili 7 sa 2 metra i 100 kila a cervar ih tjera da igraju 321 60 minuta...ne kontam recimo zasto jucer nije drugih 15 minuta u prvom i drugom poluvremenu mijenjana obrana kad su nas poceli probijat. i zasto se 321 moralo igrat svih 180 minuta kroz skupinu
Pristupio: 03.11.2006.
Poruka: 1.380
23. siječnja 2007. u 15:22
@ j0z0
obrana mora bit uigrana i obranu je vjerojatno teze igrat nego napad. Puno stvari se ne vidi na televiziji ili kad se gleda utakmica sa strane, ali viruj mi da ako se igra kvalitetno, igraci se vise umaraju kretnjama u obrani nego u napadu. Nije to samo stavit 3 velika balvana na sredinu i eto 6-0. Od krila do krila ima strasno puno prostora i to ve treba pokrit, svi moraju na vrime spajat i zatvarat, da bi se odigralo kako triba, cim jedan zakasni, eto rupe i stvara se visak i slobodan sut

[uredio senator]
Poruka: 88
23. siječnja 2007. u 15:31
ok nisam ni ja mislio da je 6-0 drvored od dvometrasa, samo mi nije zasto se ovoliko kuka za dominikovicem; meni je taj tip drag ali mi je glupo da sinoc npr balic govori nakon utakmice "mrtav sam" jer se potrosio u obrani samo zato jer se cervar ne usudi mijenjat 321 u nesto fizicku manje zahtjevno jer se iracionalno boji da je davor dominikovic nezamjenjiv.
23. siječnja 2007. u 18:18
Nije se Balic potrosio toliko u obrani, nego u duelima sa Koksarevim. U obrani jeigra na krilu ili je bio odmaran
Pristupio: 27.09.2004.
Poruka: 10.276
23. siječnja 2007. u 19:09
Obrana je puno zahtijevnija nego napad, neka samo jedan ispadne i primiš gol još pogotovo kad imamo sumnjive golmane...Evo sad sam Šolu slušao, veli da bi nam Mađari trebali biti jedan od najlakših protivnika jer nemaju riješenja za našu, obranu, Danci slabiji nego inače po njemu, pa i ja bi se složio s tim, ne izgledaju mi nekako jako kao prije, ali sigurno nisu slabi, a za Čehe veli da imaju dobrog golmana, a koliko ja znam imaju i dobrog pivota Juričeka iz Montpelliera.
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
23. siječnja 2007. u 19:13

ja napisah jucer eh da je Matosevic tu... ovo sa golmanima i nije tako lose, ako se iz ovog izrode pozitivne stvari npr. da se prilika Alilovicu ili se Losert razbrani.

Ovo oko Dominikovica i nemogucnost igranja 6-0 i 5-1 odbrane kada nejga nema je Linina demagogija... koga nema bez njega se moze i mora. a da se moze najbolje rezultati govore. Prije se prelazilo sa 3-2-1 samo kada nije islo, sada ide i to je to. Zar ne?

undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
23. siječnja 2007. u 19:16
 e jebiga riki.. ti bolje znas od line da li se  moze igrati obrana ili ne moze.. Naravno da moze, ali vjerovatno nije na onoj razini na kojoj bi bila sa dominikovicem a to nije isto!
23. siječnja 2007. u 19:19
Po meni Vuković je odlično  dradio na srednjem jučer u obrani, to je i sam Bilić rekao da njega vidi kao alternaciju i ispostavilo se odlično, a sad što naši golmani slabo brane jebiga, ne mogu srednji cijelu tekmu sve pohvatat, zato služe golmani...
riki_mo
riki_mo
23. siječnja 2007. u 19:21

ma i Lino malo pila naopako, sada treba i smirivati emocije i sl.

Ja ako sam nekoga uredno pratio, onda je to Hrvatska muska rukometna repka, jos od Islanda... a pogotovo mi je frisko sada s Linom. Uvijek se kretalo sa odbranom 3-2-1, a nju napustalo kada nije islo, kada se vracalo u zivot i sl. U ove tri utakmice to nikada nije bio slucaj. Da su Rusi poveli, s tri/cetiri mjenjo bi Lino neboj se.. ali islo je glatko tri utakmice i uvjek je bila 3-2-1 bez promjena. nadam se da nece imati razloga napustati ovu odbranu do kraja

Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
23. siječnja 2007. u 19:40