Gledam na nekom Danskom kanalu, ljudi nam se podsmijehuju.

Nisam vjerovao da će ovako očajno izgledati i u prijateljskoj.

Motiv nula bodova.

Kakvo prosipanje i ono malo ugleda što je ostalo.

Tko je god dobio i minutu u prvom poluvremenu izezev Mandića na golu ovakvim pristupom ne zaslužuje ići na OI.

Ljudi sve moguće osvojili i imaju motiva u prijateljskoj, a čeka ih završetak sezone u klubovima.

Usudim se reći najgore poluvrijeme u zadnjih 20-tak godina.

Samo igra 1 na 6, ostali gledaju.

Kad usporediš njihov i naš napad izgledaju kao dva različita sporta.

12. svibnja 2024. u 14:53

Nažalost, naša igra u napadu je rezultat forsiranja godinama "utakmice se dobivaju u obrani". Toliko o tome, nisu nama Danci zabili puno golova, igramo čak jako dobru postavljanu obranu, ali napad je kriza totalne neimaginacije zadnjih 15-ak godina.

Goluži nije trebao Balić, Lino je čak forsirao igru sa dva srednja koja su prodirala i igrala induvidualno, Horvatu je obrana bila sve dok u napadu je znao samo na crtu bez vanjskih šutera, Perkovac je pokušao ubrzati, ali mi nismo znali koristiti višak koliko je napad bio loš...

Mi nemamo napad godinama, imali smo kvalitetne pojedince. Sad taj sustav treba posložiti. Kad se vrati Martinović, Jaganjac, Lučin, na kraju i Srna barem u šuterskom dijelu ćemo biti drastično jači.

Tuga i jad
Tuga i jad
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.03.2021.
Poruka: 191
12. svibnja 2024. u 15:08

Dajte Sigurdssonu odmah povisite ugovor, malo je 30k mjesecno. Mars stoko, grobari hrvatskog rukometa = Gobac, Poljak, Jovic i kompanija

Mr. Pennypacker
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 13.308
12. svibnja 2024. u 15:11

Krenulo je.

Jesu li se javili Lino i Neno?

Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.
ARIZIN
ARIZIN
12. svibnja 2024. u 15:12

Brkić je smiješan lik, kaže Danska igra sa pola snage, a igraju kao i uvijek jer kod njih nema popuštanja. Da igraju ko mi, nebi bilo +11...

Od 10 utakmica

8 ce dobiti sigurno od 4 do 7-8 razlike, jedna ce biti knaperica, a jednu mozda mi dobijemo na zakon velikih brojeva.

Krenulo je.

Čovjek je plaćen kao svi treneru u prvenstvu hrvatske skupa i onda ova blamaža ..doveden je da svojim autoritetom sredi stanje u repki ...prestanite mu tražiti izlike ..po našima bi bilo pljuvačine na najjače