06. veljače 2009. u 15:29
NEPTUN je napisao/la:
Ova repka nam je donijela vise veselja od one nogometne.
Vidi cijeli citat

kako kome. ja 3:0 nad njemackom nemogu ni usporedit sa bilo kakvim rukometom...isto tako vece mi je veselje bio petricev gol englezima nego pobjeda nad poljskom za finale...

jednostavno nogomet je broj 1.
a to sto uopce vuces paralele dovoljno govori o tvom shvacanju sporta. pacak je izvrsno to napisao "u kontekstu sporta u kojem nastupaju"
Pristupio: 13.07.2007.
Poruka: 5.935
06. veljače 2009. u 15:40
veruda77 je napisao/la:

a sam znaš da je pri rezuktatu 18:18 bila tek 40 i neka minuta,malo prerano za zvati minutu odmora
Ti očito nisi niti igrao niti pratio rukomet iznutra...
dakle, da ti pojasnim: minuta odmora se ne čuva u pravilu za kraj, nema nekog vremena kad se smije zvati, kako ti to govoriš (''bilo je prerano'').
Minuta odmora se zove onda kad je potrebna, a to može biti u 31.minuti i u 60.minuti., ovisno o tijeku događaja na terenu..svaki laik zna kad je u navedenoj utakmici to trebalo napraviti!!!

06. veljače 2009. u 15:43
 Vidim neke stvari koje neki drugi ljudi ne vide, a koje su vrlo vazan segment kad je o izborniku rijec.

Tvoj vid glede ove materije je podosta lošiji nego vid Stevieja Wondera, kad pokušava baciti pogled u publiku...pa totalno si loš i bljutavo neargumentiran, kvazi-znalče. Nevjerojatno, koje ti ovdje šprehe prodaješ...Clown
@hitro
"lino jest doveo u red ovu repku i vratio nas u vrh i svaka mu čast na tome. ali lino ima limite"
Svi mi imamo limite. Nitko od nas nije perfektan. Lino je dokazao da nije potreba biti toliko tehnicki strucan, da bi bio dobar trener. Trener je prije svega pedagog. Pa onda psiholog. Pa tek onda dolazi tehnicka spremnost trenera (u ovom slucaju rukometno znanje). Ne mozes ti dobiti utakmicu ako za to nisi psihicki spreman. Moje osobno misljenje je da su nasi igraci izgorili (psihicki) prije utakmice i da zato nisu dobili francuze. Usli su u susret kao favoriti.  Veselje se spremalo na trgu, okruzenje je bilo tako, kao da cemo pobjediti francusku bez problema. ..-Tu se moze prigovoriti Linu, jer su igraci dosli na finalni susret nedovoljno psihicki spremni. Trebali su biti u karanteni.

Carpenter je napisao/la:

nemoj mi ti molim te pojašnjavati kada se zove minuta odmora,imali smo 18:18 znači aktivan rezultat još uvijek iako nam je u napadu štekalo...u 31 minuti zvati minut odmora,to nitko nikada nije zvao niti će zvati osim možda teba ako nekada postaneš trener.a opet ti ponavljam ne treba samo čekati minutu odmora i kroz igru se može vikati i savjetovati igrače a da ne govorim o onima koji ulaze s klupe u igru.

06. veljače 2009. u 16:29

daj me nemoj jebat sa tim forama kome se moglo vikat u onoj atmosferi...osim toga igrači su izgubili glavu (i to je RAZLOG za povati time out), a osim toga na 18:18 4 napada nismo PUKNULI po golu osim kad je iz očaja mali Dule puknul preko gola....pa daj mi reci onda argument kad je vrijeme za pozvat TO...pozval ga je Lino u 57 minuti kad se svim igračima živo JEBALO kaj im oče reč

e  da i daj nakon ovog još malo hračkajte po Peri i Baliću zakaj nisu htjeli medalju, a onda pitaj ljude u dvorani kak je Balić mahal Lini u sred utakmice da nekaj ne valja...a on je naravno ko pravi Clown nastavil po svome.

Ma mi smo bogom dani jer sa ovakim Clown imamo srebro, gledal sam i Wilbeka...i Wentu...i Onestu....kako vode svoje ekipe u istom danu...i Lino fakat ne spada u istu rečenicu sa njima pa da osvoji još 103 srebrne medalje
KKMD
KKMD
Pristupio: 19.08.2004.
Poruka: 3.894
06. veljače 2009. u 16:36
broj jedan je napisao/la:
  KKMD, opet imamo drugačija gledanja na neke stvari! Neka, nije to loše Smile!
Ne slažem se inače pa ni sada sa tvrdnjom da je glavni i najznačajniji faktor uspjeha bio Irfan. Ne kažem da je njegova uloga bila zanemarujuća, međutim .... Irfan i dok je bio, BIO je dio tima ( 1 od, sa igračima, 25 ) te je samim tim iluzorno  govoriti o njemu kao ... ne znam kome... i dok je on bio bili su i igrači i Červar i Gobac i....Wink! Danas je Irfan u repki Egipta za koju su svi prije par godina govorili da je supernadolazeća i da će ON kao alfa i omega tu napraviti čuda. Nije napravio ništa, što ne znači da je loš, ali nije ni svemogući !
Kad mi spominješ druge repke kako one nisu baš nešto pogotovo ako ih se nepodcijeni.....
Po meni na ovom SP Mi i Franci smo bili superiorni, ostali "Svako svakog"!
Ja sam rekao da se ne slažem sa Pacakom zbog toga što trpa Španjolce, Njemce i Dance u tu grupu ( reci mi gdje su oni danas u odnosu na nas i France), a istovremeno zanemaruje ostale. Hočeš mi reći da ovi što sam ih nabrojao ne mogu dobiti i ovih pet ( osim nas i Franca) u bilo kojoj tekmi. Po meni je Pacak tu rukomet toliko podcijenio da ga je svrstao u sport koji se igra u 5 država, a ostali su prolaznici, dok je nogomet ........ No Com.
Po večini analiza rukomet je trenutno sport br. 1 u Europi iza nogometa koji je sam po sebi  već industrija ( ali ne u HNL). Da završim, da sve smo osim Franca dobili dobrim i ozbiljnim pristupom, a složit češ se i dobrim "stajanjem" na terenu, za što je po meni zaslužan stožer i igrači.

pa naravno da nije nista lose Smile

a sad, ovako...

slazemo se:

1. da je jedina stvar koja mi se ne svidja u Pacakovom tekstu indirektno 'velicanje nogometa'. ona bronca je velik uspjeh, ali u nogometu nit imamo konstantu i ova rukometna reprezentacija je sigurno veca i uspjesnija od bilo koje nase nogometne pa i od Vatrenih, koliko god nogomet bio rasireniji.

2. da Smajlagic nije bio glavni i najznacajniji faktor uspjeha, pa to sam i sam rekao, ali po rezultatima bi se reklo da je bio bitan faktor uspjeha. ne mislim da bi Smajlagic 'sam' osvojio ona dva zlata, samo kazem da ih, cini se, ne bi ni Lino 'sam' osvojio.

ne slazemo se:

1. najmanje bitno, al tek da spomenem - mislim da rezultati Egipta ipak nisu nikakvo mjerilo, prilicno sam siguran da ni Cervarovi ne bi bili bolji

2. oko Spanjolaca i Danaca. Ako 'danas' uzmemo strogo kao danas onda si u pravu, 'izdrzali smo duze' pa makar za ovo jedno SP. ali ako kao 'danas' uzmemo malo sire razdoblje, dakle Cervara i ovu reprezentaciju u posljednje 3-4 godine, onda kao sto i Pacak pise i ja sam tu spomenuo - i Spanjolci i Danci u 'solo Cervarovoj' eri imaju sjajnije medalje.
takodjer, jedan kiks jos uvijek ne znaci i pravi pad - ti Danci su nas prosle godine dva puta sasvim zasluzeno dobili na EP, a Spanjolci na Olimpijadi prije svega nekoliko mjeseci.

na kraju, ono sto je najvise za raspravu...
Cervar je sigurno napravio ogromne uspjehe i glupo je to negirati. i reprezentacija je izuzetno uspjesna.
ali....ipak postoji i ali.
neshvatljiva je nemoc protiv Francuza. mislim da bi svima nama bilo puno lakse da su nas zadnja 3 puta dobili na 3 razlicita nacina, a ne da utakmice djeluju kao da gledas reprizu. hocu rec, cini se da on nije nista ni probao. samo se prepustio stihiji pa 'ajd, ovaj put nam mozda uspije'.

i smeta me strasno kukanje koje forsira otkako je izbornik - i 'svi ga mrze' i cim netko nesto kaze je 'neprijatelj Hrvatske' LOL i najvise ono sto se tice samih rezultata - to kako smo uvijek samo mi ti koji su na zadnjoj utakmici umorni, iscrpljeni, ozlijedjeni....(cudno, oko ovog SP i nema toliko tih prica, ali dosad je to uvijek bila praksa, od zadnjih 6 natjecanja na 5 smo vrlo zasluzeno izgubili posljednju utakmicu i uvijek se povlacila ta prica)
Pristupio: 20.11.2008.
Poruka: 416
06. veljače 2009. u 17:24
Nisam baš bio u toku u zadnjih par dana, u vezi ove prepirke između Line i Sušeca i sad  ćitam i nevjerujem šta Lino govori. Da se razumijemo nevolim Božu, al ovo kako Lino odgovara je samo dno dna, nigdje nisam proćitao i vidio kako je Božo vrijeđao Lina i njegovu obitelj na osobnoj razini, samo je postavio par (meni) logićnih pitanja u vezi nekih utakmica, pitanja koja kao novinar vodećeg medija u državi i ima pravo postaviti. A Lino je odgovorio kao neki balavac u smislu znam ja sve o tebi, ti piješ, ti kradeš, ti ovo, ti ono. Mislim tako se ne istupa u medijima i to bi on kao izbornik,saborski zastupnik, na kraju kao novinar morao znati. Tako se posvađao sa SN-om, sad sa HTV-om, tko je sljedeći postavlja se pitanje.

i još nešto da kažem, kad proćitam na forumu ovu rećenicu pozli mi " a šta je to Smajlagić napravio sa Egiptom" pa dobro ljudi koji je Egipat faktor u svjetskom rukometu. Možemo tako reći šta je Lino napravio sa Italijom
[uredio Pablos - 06. veljače 2009. u 17:33]
Picek
Picek
Pristupio: 03.11.2005.
Poruka: 3.354
06. veljače 2009. u 19:05
- Još se liječim od stresa koji sam pretrpio na Svjetskom prvenstvu, pa ću se još nekoliko dana odmarati - rekao je Červar, koji će se pripremama svoga kluba vjerojatno priključiti sljedeći tjedan.

a tko će mene izliječiti od stresa nakon njegovih velebnih poteza?
[uredio Picek - 06. veljače 2009. u 19:06]