Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.11.2023.
Poruka: 4
21. siječnja 2024. u 16:47

Jučer je odigrana pripremna utakmica između RK Metković Mehanike sa susjedima iz HRK Čapljine koji se natječu u Premier ligi BiH (zadnji sa 0 bodova) , rezultat je glasio 23-23 po isteku 60. minute , zanimljivo je da su metkovci postigli pogodak za poravnanje iz penala u zadnjoj sekundi.

Što nam ovo govori srlja li Mehanika ponovo u sunovrat ka drugoj ligi , hoće li se politka kluba pokazati pogrešnom od izbora trenera do davanja pre velikog povjerenja mladim igračima da nose klub ?

propo
propo
Pristupio: 25.04.2023.
Poruka: 236
21. siječnja 2024. u 20:49

Bura je napisao/la:

Pripremni period, ne mora rezultat ništa značiti.

tetakmirko18
Pristupio: 03.11.2023.
Poruka: 161
22. siječnja 2024. u 10:32

Pripremne utakmice ne moraju ništa znacit ali zabit samo 23gola na prijateljskoj već ima neku pozadinu.

anga98
anga98
Pristupio: 12.06.2019.
Poruka: 861
22. siječnja 2024. u 10:40

Spačva do sada odigrala tri pripremne utakmice, a upisani su slijedeći rezultati:

27. siječnja 2024. u 16:55

31. Memorijalni turnir "Nebojša Parežanin - Pržo" u Karlovcu. Gorica prva i najuvjerljivija, Karlovac razočarao iako donekle imaju opravdanje u tome da ih je satrala potpuno gripa pa su nastupali nepripremljeni, no protiv dva prvoligaša ipak se očekivalo puno više.