Željan dokazivanja
Pristupio: 07.05.2022.
Poruka: 354
09. ožujka 2024. u 14:37

Kaze mi  izvor blizak klubu iz Mtk dan prije utakmice da je sve  dogovoreno, te zbog toga nisam ni isao gledati.

I onda izgubi Trogir nerealnih u normalnim uvjetima 10 razlike, ne dodje Radnic na utakmicu, Bakovic brani prvih par minuta, Mtk krene s kombiniranom postavom, tri (Cvitanovic, Basic, Bezer)iz prvih 7 ne odigraju ni sekunde, prvi pivot Cutura odigra par minuta, kadeti Mtk ulaze u igru  vec u 1 poluvremenu oko 20 m, daju prve golove u PL, za cijelu utakmicu samo 1 iskljucenje i to ne postojece, gledatelja nikad manje..eto moj prijatelju, takva ti je situacija, pa ti i dalje vjeruj u nas bijedni rukomet..jebote ovakva liga

09. ožujka 2024. u 18:40

Prijatelju, Metković možda u oslabljenom sastavu ali odavno ljepši rukomet nisu igrali. Istina Trogir bez najboljeg pojedinca ali Metković sa vrhunskom obranom i Kozinom koji je to popratio su doveli do takvog rezultata. Svaka čast treneru i igračima, dolazi njegovo vrijeme.

10. ožujka 2024. u 19:32

Bome Moslavini je iduce kolo protiv Metkovica biti ili ne biti za zadrzati prikljucak...u velikom su problemu

dosta je bilo
Pristupio: 29.05.2019.
Poruka: 164
10. ožujka 2024. u 20:28

mtk25 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Mislim da su 99 posto ispali....samo ih čudo može spasiti....definitivno se slažem sa izjavom trenera Dubrave nakon utakmice, to je najiskusnija i najkvalitetnija momčad lige za opstanak, ali definitivno tamo očito puno toga ne štima,nažalost

propo
propo
Poruka: 235
10. ožujka 2024. u 21:05

Ovaj puta malo slabije gađam prognozu.

Kako se piše po forumu vjerojatno puštena utakmica Trogira Metkoviću. Tu je teško nešto pogoditi.

Gorica ipak nije dopustila iznenađenje u Kaštelama i odradila to kako treba.

Teška utakmica Moslavine u Dubravi. Sve više kikseva. Ne vidim načina na koji mogu ostati u ligi. Metković im dolazi u odličnoj formi i ne vidim način na koji ih Moslavina može dobiti doma.

Golman Moslavine dobio plavi karton ili mi se učinilo?

tetakmirko18
Pristupio: 03.11.2023.
Poruka: 161
10. ožujka 2024. u 21:11

Da, dobio je plavi karton, strašno, zao mi je dečkiju iz Moslavine, ima stvarno dobrih igrača ali trenutno svi igraju užasno.

propo je napisao/la:

Dobio je plavi karton jer je krenuo na suce iako je po meni bio u pravu jer lopta koju je Buneta puknuo nije ušla u gol, nego ostala na liniji, a oni su ga svirali i to mislim na 1 razlike, 2-3 min do kraja.