Pristupio: 03.11.2023.
Poruka: 161
25. ožujka 2024. u 08:40

hhc je napisao/la:

Nexe uz dosta muke dobilo danas ..Loše za sad Vujović to vodi jer ovo je tekma gdje se moralo nabiti gol razlika

Vidi cijeli citat

Ne znam tko može ići na gostovanje u Vinkovce i reći da ide nabijat gol razliku.

Narona1963
Narona1963
Pristupio: 12.04.2015.
Poruka: 237
26. ožujka 2024. u 18:10

Takojenijetako je napisao/la:

Pajdo ovo su dva bahata teletubbiesa, sramota lige. Iznenadili su me u prvom, ali očito su u pauzi otišli na duhovnu obnovu. Poliranje poštenja od 31 minute, krenuli klauni kako znaju i umiju činiti dobra dijela.

[uredio Narona1963 - 26. ožujka 2024. u 18:14]
sflo90
sflo90
Pristupio: 11.09.2009.
Poruka: 147
28. ožujka 2024. u 14:27

Pregled utakmica koje su potvrđene od strane klubova, koje idu u direktnim prijenosima na SPTV -u!

30. ožujka 2024. u 14:19

Potrudio sam se pogledati citavu utakmicu Moslavina- Metkovic.Koliko povika na suce od par forumasa..nisam se uvjerio da je to bas tako brutalno..drugo poluvrijeme domaca odbrana  uvjek na rubu iskljucenja, vidio sam jedan..mozda i dva prekrsaja (drugi diskutabilan) za koji domaci nisu dobili 2 minuta, par dvojbenih lopti presudjene domacinu, nista sto suci ne sude i Metkovcanima kuci odnosno cini mi se da je bilo na nivou onog prosjecnog domacinskog sudjenja. Bilo je dosta gorih suđenja od ovog u sezoni i bice jos. Ja bi najprije rekao da su Metkovci sami sebe pobjedili.Ove 2-3  sezone premijerligaski nivo drze Kozina, Cutura, Batinovic, Raguz, Cvitanovic u refulama, te Grizelj koji im je najbolji igrac. Ostali nisu bas vrijedni nekog spomena.Papic neprimjetan i u silaznoj putanji, Kresic takodjer stagnira, bez ikakvog konkretnog napadackog ucinka , Bezer katastofalan u zadnje vrijeme.. sut protiv Moslavine 5 od 16/17 (tu negdje) dosta nerezonskih suteva, bombasticno najavljivani crnogorac Erakovic nevidljiv kad se lome utakmice i kada se vidi ko je igrac a ko nije, nadalje katastrofalna odbrana Metkovica u pojedinim dijelovima utakmice, izmedju prvog u odbrani Erakovica i drugog Kresica prolazio bez ikakvog kontakta prespori Karlo Juric kao brzi vlak, Halilovic jos nedovoljno kvalitetan za PL itd.itd. trener Batinovic, neznam, ne ulijeva mi neko povjerenje, bice dosta posla za struku Metkovica za narednu sezonu.Htio sam reci da nisu suci najveci krivci za ovaj poraz, to je s moje tocke gledista.