Pristupio: 05.12.2010.
Poruka: 2.479
14. studenog 2013. u 12:14
Luka_Real je napisao/la:
Challenger u Yokohami i Masters u Parizu su 2 različita svijeta.. definitivno Borna ima šanse u ovom srazu
Vidi cijeli citat

Ma Borna tu ima sanse cisto na kvalitetu. Ne treba tu nikakva ekstra motivacija ni slab dan protivnika ni nista.
Ova tvoja konstatacija stoji al vise bi imala smisla da je Herbert neki igrac objektivno iznad razine challengera pa je dosao samo odigrat malo i pokupit novac ali ne njemu je taj mec jednako bitan da si proba spustit ranking kao i Borni.
Pristupio: 28.08.2012.
Poruka: 5.680
14. studenog 2013. u 13:19
EUgenije je napisao/la:

Herbert je Francuz i u Parizu je odigrao realno iznadprosječno za svoje standarde.. pogotovo protiv Pairea koji je čudna biljka (luda glava).. forte mu je servis ali je sklon radit mnogo UE i u izmjenama nema nikakvu prednost nad Bornom..
da se igra u dvorani dao bih prednost Francuzu ali ovako sve osim Bornine pobjede je za mene iznenađenje
[uredio Luka_Real - 14. studenog 2013. u 13:20]
14. studenog 2013. u 14:42
sretan ti 17. ročkas!!! iduće godine u ovo vrijeme te želimo u top100!!!

15. studenog 2013. u 02:54
pri *1-2 u 2.setu Borna spašava break loptu s 3 uzastopna poena i dolazi do 2-2..

pritisak je sad na uljuljanom Francuzu... te frka Francuziću
15. studenog 2013. u 03:16
nažalost 2.set 3-6 za Francuzera
15. studenog 2013. u 03:54
4-3* za Bornu u 3.setu.. velika borba.. pritisak Herberta u par navrata ali Borna je sve uspio otkloniti..
15. studenog 2013. u 04:04
prekid pri 4-4.. kiša
15. studenog 2013. u 05:14