Lovi ulaz u 250
Dropshot
Dropshot
01. prosinca 2013. u 12:06
Mislim da je cilj za ovu godinu bio ulazak u TOP300, a to će ostvariti samo ako osvoji turnir idući tjedan.
Ove godine je imao samo 2 poraza koja se možda nisu trebala dogoditi s obzirom na okolnosti, a to su Pavić i Uchiyama. Prvog je tukao tjedan prije u Nigeriji u 3 seta pa izgubio u 2, a protiv drugog je imao 4:1 u final setu.Čak ni onaj poraz protiv Herberta ne bih okarakterizirao kao da je nepotreban bez obzira na meč lopte jer nisam ni očekivao takav otpor.
[uredio Dropshot - 01. prosinca 2013. u 12:09]
Dropshot
Dropshot
03. prosinca 2013. u 10:33
Pobjeda Borne protiv Lima 7:6 6:2, bilo je 10:8 u tiebreaku. Sljedeći protivnik je Isarow.
Dropshot
Dropshot
04. prosinca 2013. u 08:32
Pobjeda protiv Isarowa 6:3 7:5. Mučio se, kod 3:3 u 2. setu su obojica gubila servu do 5:5 kad je Borna spasio 15:40 i poveo 6:5. U zadnjem je gemu spasio 40:15 i iskoristio drugu meč loptu za prolaz u QF. Sljedeći protivnik mu je Kinez Chen.
04. prosinca 2013. u 09:09
Potejto potato  Treba sad izdržati ovaj turnir,mislim da mu je zadnji ove sezone.
05. prosinca 2013. u 07:45
coric gubi 6-1 6-6
Dropshot
Dropshot
05. prosinca 2013. u 09:05
Pobjeda 1:6 7:6 6:1. U polufinalu protiv Westerhofa.
Pristupio: 04.12.2013.
Poruka: 5.465
05. prosinca 2013. u 13:21
Odlične rezultate ostvaruje Borna, iduća godina će za njega biti izuzetno važna, vjerujem da može i na challengerima ostvarivati izuzetno dobre rezultate i da će se što prije probiti u top 100