Bez gola cilu četvrtinu, ne mozes dobit tako.

Eldorado_10
Pristupio: 03.07.2023.
Poruka: 913
16. siječnja 2024. u 21:22

Koliko pasivno odigrana zadnja četvrtina. I onda će Tucak po sucima umjesto da šuti i bude svjestan da je ovo izgubio on i samo on.

Time out je trebalo zvati na +2 dok smo izgledali loše 4 minute do kraja. Čak i ovaj igrač više smo odigrali sporo i pasivno.

Pa šta se dogovaralo za zadnju četvrtinu? Nije da je +5 za ovakav pristup zadnjih 8 minuta.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Suci taman guraju onako domacinski par odluka ali da nije previse plus nasi uvijek igraju bolje doma.

16. siječnja 2024. u 21:23

Nasa zadnja cetvrtina je bija klasican neorganizirani vaterpolo di smo tukli iz nerazrađenih akcija. Po ovog poraza ide na dusu Tucaka koji je dopustija tu hero ball igru.

M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.075

bez suta zadnji napad sa igračem više...užas...nismo pošteno puknul po golu zadnju četvrtinu...samo smo čekali da nekako to vrijeme prođe...baš smo usrali...a sve smo imali u svojim rukama...

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.156

Kakav kukavičluk u posljednjoj četvrtini, nitko nema muda ni puknuti, barem dok je bilo vodstvo 1-2 razlike. Na kraju kada ganjaš izjednačenje ruka se skrati pa nije ni čudno što je posljednji napad tako završio. Mislim da je odlučujući trenutak bio gol Španjolske za 10:10 kojeg su zabili iz 3. posjeda u istom napadu.