a kad smo kod vancouvera, jel ko zna jel victor oreskovich podrijetlom naš (hrvat)?
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Pristupio: 14.04.2010.
Poruka: 1.806
14. lipnja 2011. u 11:44
Multiforma je napisao/la:
Krasno je Vancouver krenuo, H. Sedin u prvoj minuti promašio prazan gol s pola metra, onda Luongo u slijedećih 5 minuta primi 2 gola koja idu njemu na dušu.

14. lipnja 2011. u 18:57

Sad gledam snimku sinoćnje utakmice sa NBC-a i pokazuju jedan podatak. Kad su Olimpijske igre u Kanadi, naredne godine nhl tim iz tog grada uzima trofej. Bilo je to i sa Montrealom i sa Calgaryem.

Gdje su bile OI prošle godine?
14. lipnja 2011. u 19:18
kad su bile Olimpijske u Torinu, Juventus su izbacili iz lige...
Seattle
Seattle
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 9.184
15. lipnja 2011. u 02:31
kad su bile olimpijske u Sarajevu, Zeljo je dosao do polufinala kupa uefa iduce godine
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
kada budu olimpijske u zagrebu, dinamo ce iduce godine prezimiti u europi
"Who will win the league? It's a toss of a coin between three of them." - M.L.T.
Pristupio: 24.03.2008.
Poruka: 1.790
16. lipnja 2011. u 03:33
1:0 za Boston. Napred Bruins !

16. lipnja 2011. u 03:42
Evo 2:0 fenomenalno. Sto se tice atmosfere, nevjerovatno je. Kao i kada su prosle godine Celticsi usli u finale NBA. Svi samo o tome pricaju, a citav Boston je dekorisan Bruinsovim bojama. Cak su stavili i dresove na kipove po Bostonu. A sto se tice North Station-a, mjesta pored koga je TD North Garden, puno je fanova non-stop. Cak i kada se ne igraju utakmice. Nadam se da ce se organizovati i neko slavlje preko vikenda.

Bergaz
Bergaz
Pristupio: 05.04.2011.
Poruka: 2.664
2-0. Ima još dosta vremena za Vancouver, al nekako ne vidim preokret. Mislim da ni sami igrači Canucksa ne vjeruju da mogu Thomasu naštetiti dok je obrnuto na drugoj strani. Podsjeća me ovo na finale 2009, 6 utakmica domaćih pobjeda, a onda u 7. manje opterećeni gosti dobivaju jalove domaćine.

EDIT: I 3-0...
[uredio Bergaz - 16. lipnja 2011. u 03:51]
Seattle
Seattle
16. lipnja 2011. u 03:54
Kad ne ide, ne ide.  Prime gol i s igracem vise.  Canucksi izgledaju stvarno nemocno.