Liga prvaka, skupina A
1. kolo
15.09.2021. 18:45 | Elverum | 27:27 | Vardar Skoplje | - |
15.09.2021. 18:45 | Meškov Brest | 30:33 | Kiel | - |
15.09.2021. 18:45 | Montpellier | 29:29 | OTP Bank Pick Szeged | - |
15.09.2021. 20:45 | RK Zagreb | 24:34 | Aalborg Handball | Izvještaj |
2. kolo
22.09.2021. 18:45 | Aalborg Handball | 36:28 | Montpellier | - |
22.09.2021. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 30:21 | RK Zagreb | Izvještaj |
22.09.2021. 20:45 | Kiel | 41:36 | Elverum | - |
22.09.2021. 20:45 | Vardar Skoplje | 35:27 | Meškov Brest | - |
3. kolo
29.09.2021. 20:45 | RK Zagreb | 27:27 | Elverum | Izvještaj |
29.09.2021. 20:45 | Vardar Skoplje | 30:28 | Aalborg Handball | - |
29.09.2021. 20:45 | Montpellier | 37:30 | Kiel | - |
29.09.2021. 20:45 | Meškov Brest | 25:28 | OTP Bank Pick Szeged | - |
4. kolo
13.10.2021. 18:45 | Aalborg Handball | 34:33 | Meškov Brest | Izvještaj |
13.10.2021. 18:45 | Vardar Skoplje | 25:31 | Montpellier | Izvještaj |
13.10.2021. 18:45 | Kiel | 36:28 | RK Zagreb | Izvještaj |
14.10.2021. 20:45 | OTP Bank Pick Szeged | 30:34 | Elverum | Izvještaj |
5. kolo
20.10.2021. | Montpellier | 32:26 | Meškov Brest | - |
20.10.2021. | Kiel | 32:32 | OTP Bank Pick Szeged | - |
20.10.2021. | Aalborg Handball | 33:29 | Vardar Skoplje | - |
20.10.2021. | Elverum | 30:25 | RK Zagreb | - |
6. kolo
27.10.2021. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 31:28 | Aalborg Handball | - |
27.10.2021. 20:45 | RK Zagreb | 22:25 | Montpellier | Izvještaj |
27.10.2021. 20:45 | Vardar Skoplje | 26:29 | Kiel | - |
27.10.2021. 20:45 | Meškov Brest | 27:30 | Elverum | - |
7. kolo
17.11.2021. | Elverum | 30:37 | Montpellier | - |
17.11.2021. | Kiel | 31:28 | Aalborg Handball | - |
17.11.2021. | OTP Bank Pick Szeged | 34:31 | Vardar Skoplje | - |
17.11.2021. | Meškov Brest | 30:30 | RK Zagreb | - |
9. kolo
01.12.2021. 18:45 | Aalborg Handball | 34:30 | OTP Bank Pick Szeged | Izvještaj |
01.12.2021. 18:45 | Elverum | 32:33 | Meškov Brest | Izvještaj |
01.12.2021. 20:45 | Montpellier | 24:23 | RK Zagreb | Izvještaj |
02.12.2021. 20:45 | Kiel | 32:30 | Vardar Skoplje | - |
10. kolo
08.12.2021. 18:45 | Elverum | 28:34 | Aalborg Handball | - |
08.12.2021. 18:45 | Meškov Brest | 31:31 | Montpellier | - |
08.12.2021. 20:45 | RK Zagreb | 23:22 | Vardar Skoplje | Izvještaj |
09.12.2021. 20:45 | OTP Bank Pick Szeged | 30:26 | Kiel | - |
12. kolo
23.02.2022. 18:45 | Aalborg Handball | 32:27 | Elverum | Izvještaj |
23.02.2022. 20:45 | Kiel | 35:26 | Montpellier | Izvještaj |
23.02.2022. 20:45 | Vardar Skoplje | 20:19 | RK Zagreb | Izvještaj |
Liga prvaka, skupina B
1. kolo
16.09.2021. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 32:29 | Barlinek Industria Kielce | Izvještaj |
16.09.2021. 18:45 | Motor Zaporožje | 30:27 | Porto | Izvještaj |
16.09.2021. 18:45 | Telekom Veszprem | 34:31 | Paris Saint-Germain | Izvještaj |
16.09.2021. 20:45 | Flensburg | 21:25 | Barcelona | Izvještaj |
2. kolo
23.09.2021. | Barlinek Industria Kielce | 32:29 | Telekom Veszprem | - |
23.09.2021. | Barcelona | 36:25 | Motor Zaporožje | - |
23.09.2021. | Porto | 28:27 | Flensburg | - |
23.09.2021. | Paris Saint-Germain | 41:30 | Dinamo Bukurešt | - |
3. kolo
29.09.2021. | Motor Zaporožje | 25:26 | Barlinek Industria Kielce | - |
29.09.2021. | Telekom Veszprem | 29:28 | Barcelona | - |
29.09.2021. | Dinamo Bukurešt | 26:27 | Porto | - |
29.09.2021. | Flensburg | 27:27 | Paris Saint-Germain | - |
4. kolo
13.10.2021. 20:45 | Barlinek Industria Kielce | 37:29 | Flensburg | Izvještaj |
14.10.2021. 20:45 | Barcelona | 36:32 | Dinamo Bukurešt | Izvještaj |
14.10.2021. 20:45 | Paris Saint-Germain | 40:32 | Motor Zaporožje | Izvještaj |
14.10.2021. 20:45 | Porto | 23:30 | Telekom Veszprem | Izvještaj |
6. kolo
27.10.2021. 18:45 | Barlinek Industria Kielce | 38:33 | Paris Saint-Germain | - |
9. kolo
01.12.2021. 18:45 | Motor Zaporožje | 31:22 | Flensburg | Izvještaj |
02.12.2021. 18:45 | Telekom Veszprem | 47:32 | Dinamo Bukurešt | - |
02.12.2021. 20:45 | Barcelona | 38:31 | Porto | - |
02.12.2021. 20:45 | Paris Saint-Germain | 32:27 | Barlinek Industria Kielce | - |
10. kolo
09.12.2021. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 33:29 | Motor Zaporožje | - |
09.12.2021. 18:45 | Flensburg | 30:27 | Telekom Veszprem | - |
09.12.2021. 20:45 | Porto | 29:27 | Barlinek Industria Kielce | - |
09.12.2021. 20:45 | Paris Saint-Germain | 28:28 | Barcelona | - |
12. kolo
23.02.2022. 18:45 | Barlinek Industria Kielce | 33:27 | Motor Zaporožje | Izvještaj |
Liga prvaka, nokaut faza
Osmina finala - prve utakmice
30.03.2022. 18:45 | Elverum | 30:30 | Paris Saint-Germain | Izvještaj |
31.03.2022. 20:45 | Flensburg | 25:21 | OTP Bank Pick Szeged | Izvještaj |
Polufinale
18.06.2022. 15:15 | Telekom Veszprem | 35:37 | Barlinek Industria Kielce | Izvještaj |
18.06.2022. 18:00 | Kiel | 30:34 | Barcelona | Izvještaj |
Finale
19.06.2022. 18:00 | Barlinek Industria Kielce | 35:37 ** | Barcelona | Izvještaj |