Liga prvaka, skupina A
1. kolo
14.09.2022. 20:45 | RK Zagreb | 27:31 | GOG | Izvještaj |
15.09.2022. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 28:30 | Magdeburg | Izvještaj |
15.09.2022. 18:45 | Telekom Veszprem | 36:32 | Paris Saint-Germain | Izvještaj |
15.09.2022. 20:45 | Orlen Wisla Plock | 27:23 | Porto | Izvještaj |
2. kolo
21.09.2022. 20:45 | Porto | 28:35 | Telekom Veszprem | Izvještaj |
21.09.2022. 20:45 | Paris Saint-Germain | 37:33 | Orlen Wisla Plock | Izvještaj |
22.09.2022. 18:45 | GOG | 38:38 | Dinamo Bukurešt | - |
22.09.2022. 20:45 | Magdeburg | 35:25 | RK Zagreb | Izvještaj |
3. kolo
28.09.2022. 18:45 | RK Zagreb | 29:23 | Porto | Izvještaj |
28.09.2022. 18:45 | Telekom Veszprem | 33:30 | Dinamo Bukurešt | Izvještaj |
28.09.2022. 20:45 | Magdeburg | 22:29 | Paris Saint-Germain | Izvještaj |
29.09.2022. 18:45 | Orlen Wisla Plock | 31:27 | GOG | Izvještaj |
4. kolo
05.10.2022. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 32:27 | Porto | - |
05.10.2022. 20:45 | GOG | 30:31 | Telekom Veszprem | - |
06.10.2022. 18:45 | Magdeburg | 33:27 | Orlen Wisla Plock | - |
06.10.2022. 20:45 | Paris Saint-Germain | 40:31 | RK Zagreb | Izvještaj |
5. kolo
26.10.2022. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 29:36 | Paris Saint-Germain | - |
26.10.2022. 18:45 | RK Zagreb | 26:26 | Orlen Wisla Plock | Izvještaj |
27.10.2022. 18:45 | Telekom Veszprem | 35:35 | Magdeburg | - |
27.10.2022. 20:45 | Porto | 26:33 | GOG | - |
6. kolo
02.11.2022. 18:45 | RK Zagreb | 28:29 | Dinamo Bukurešt | Izvještaj |
03.11.2022. 18:45 | Paris Saint-Germain | 32:30 | Porto | Izvještaj |
03.11.2022. 18:45 | Orlen Wisla Plock | 26:30 | Telekom Veszprem | Izvještaj |
03.11.2022. 20:45 | GOG | 33:32 | Magdeburg | Izvještaj |
7. kolo
23.11.2022. | Paris Saint-Germain | 41:36 | GOG | - |
23.11.2022. | Telekom Veszprem | 32:28 | RK Zagreb | - |
23.11.2022. | Magdeburg | 41:36 | Porto | - |
23.11.2022. | Dinamo Bukurešt | 32:27 | Orlen Wisla Plock | - |
8. kolo
30.11.2022. | GOG | 35:40 | Paris Saint-Germain | - |
30.11.2022. | RK Zagreb | 29:26 | Telekom Veszprem | - |
30.11.2022. | Porto | 31:31 | Magdeburg | - |
30.11.2022. | Orlen Wisla Plock | 26:28 | Dinamo Bukurešt | - |
9. kolo
07.12.2022. | Porto | 33:35 | Paris Saint-Germain | - |
07.12.2022. | Telekom Veszprem | 32:22 | Orlen Wisla Plock | - |
07.12.2022. | Magdeburg | 36:34 | GOG | - |
07.12.2022. | Dinamo Bukurešt | 27:27 | RK Zagreb | - |
10. kolo
14.12.2022. | Paris Saint-Germain | 33:37 | Magdeburg | - |
14.12.2022. | Dinamo Bukurešt | 31:31 | Telekom Veszprem | - |
14.12.2022. | GOG | 34:33 | Porto | - |
14.12.2022. | Orlen Wisla Plock | 26:30 | RK Zagreb | - |
11. kolo
08.02.2023. 18:45 | RK Zagreb | 30:33 | Paris Saint-Germain | Izvještaj |
08.02.2023. 18:45 | Telekom Veszprem | 36:37 | GOG | Izvještaj |
08.02.2023. 20:45 | Porto | 32:23 | Dinamo Bukurešt | Izvještaj |
09.02.2023. 20:45 | Orlen Wisla Plock | 25:24 | Magdeburg | - |
12. kolo
15.02.2023. 20:45 | GOG | 31:24 | Orlen Wisla Plock | Izvještaj |
16.02.2023. 20:45 | Magdeburg | 32:25 | Telekom Veszprem | Izvještaj |
16.02.2023. 20:45 | Paris Saint-Germain | 33:26 | Dinamo Bukurešt | Izvještaj |
26.02.2023. 18:45 | Porto | 28:26 | RK Zagreb | Izvještaj |
13. kolo
22.02.2023. 20:45 | RK Zagreb | 25:31 | Magdeburg | Izvještaj |
23.02.2023. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 30:27 | GOG | - |
23.02.2023. 18:45 | Orlen Wisla Plock | 26:32 | Paris Saint-Germain | - |
23.02.2023. 18:45 | Telekom Veszprem | 32:30 | Porto | - |
14. kolo
01.03.2023. 20:45 | GOG | 33:29 | RK Zagreb | Izvještaj |
01.03.2023. 20:45 | Paris Saint-Germain | 37:35 | Telekom Veszprem | - |
02.03.2023. 20:45 | Porto | 27:28 | Orlen Wisla Plock | Izvještaj |
02.03.2023. 20:45 | Magdeburg | 34:33 | Dinamo Bukurešt | - |
Liga prvaka, skupina B
1. kolo
14.09.2022. 18:45 | Kiel | 36:26 | Elverum | Izvještaj |
14.09.2022. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 28:35 | Barcelona | Izvještaj |
14.09.2022. 20:45 | Barlinek Industria Kielce | 40:33 | Nantes | Izvještaj |
15.09.2022. 18:45 | Aalborg Handball | 36:32 | Celje Pivovarna L. | Izvještaj |
2. kolo
21.09.2022. 18:45 | Celje Pivovarna L. | 38:36 | Kiel | Izvještaj |
21.09.2022. 18:45 | Elverum | 25:33 | Aalborg Handball | Izvještaj |
22.09.2022. 18:45 | Nantes | 35:30 | OTP Bank Pick Szeged | - |
22.09.2022. 20:45 | Barcelona | 32:28 | Barlinek Industria Kielce | - |
3. kolo
28.09.2022. 20:45 | Aalborg Handball | 28:30 | Barlinek Industria Kielce | Izvještaj |
29.09.2022. 18:45 | Kiel | 34:29 | OTP Bank Pick Szeged | Izvještaj |
29.09.2022. 20:45 | Barcelona | 38:30 | Celje Pivovarna L. | Izvještaj |
29.09.2022. 20:45 | Nantes | 41:30 | Elverum | Izvještaj |
4. kolo
05.10.2022. 18:45 | Celje Pivovarna L. | 24:35 | Nantes | - |
06.10.2022. 18:45 | Elverum | 30:46 | Barcelona | - |
06.10.2022. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 29:41 | Aalborg Handball | - |
06.10.2022. 20:45 | Barlinek Industria Kielce | 40:37 | Kiel | - |
5. kolo
26.10.2022. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 30:23 | Elverum | - |
26.10.2022. 20:45 | Aalborg Handball | 33:39 | Barcelona | - |
27.10.2022. 18:45 | Celje Pivovarna L. | 30:33 | Barlinek Industria Kielce | - |
27.10.2022. 20:45 | Nantes | 38:30 | Kiel | - |
6. kolo
02.11.2022. 18:45 | Elverum | 31:29 | Celje Pivovarna L. | Izvještaj |
02.11.2022. 20:45 | Kiel | 36:36 | Aalborg Handball | Izvještaj |
03.11.2022. 20:45 | Barcelona | 34:29 | Nantes | Izvještaj |
03.11.2022. 20:45 | Barlinek Industria Kielce | 37:30 | OTP Bank Pick Szeged | Izvještaj |
7. kolo
24.11.2022. | Kiel | 30:30 | Barcelona | - |
24.11.2022. | Barlinek Industria Kielce | 37:33 | Elverum | - |
24.11.2022. | Aalborg Handball | 32:35 | Nantes | - |
24.11.2022. | OTP Bank Pick Szeged | 36:27 | Celje Pivovarna L. | - |
8. kolo
30.11.2022. | Barcelona | 26:24 | Kiel | - |
30.11.2022. | Elverum | 26:27 | Barlinek Industria Kielce | - |
30.11.2022. | Nantes | 35:28 | Aalborg Handball | - |
30.11.2022. | Celje Pivovarna L. | 28:36 | OTP Bank Pick Szeged | - |
9. kolo
08.12.2022. | Barcelona | 32:26 | Aalborg Handball | - |
08.12.2022. | OTP Bank Pick Szeged | 28:31 | Barlinek Industria Kielce | - |
08.12.2022. | Kiel | 37:33 | Nantes | - |
08.12.2022. | Celje Pivovarna L. | 29:26 | Elverum | - |
10. kolo
15.12.2022. | Nantes | 33:37 | Barcelona | - |
15.12.2022. | Barlinek Industria Kielce | 36:28 | Celje Pivovarna L. | - |
15.12.2022. | Aalborg Handball | 26:30 | Kiel | - |
15.12.2022. | Elverum | 32:34 | OTP Bank Pick Szeged | - |
11. kolo
09.02.2023. 18:45 | Aalborg Handball | 33:27 | OTP Bank Pick Szeged | - |
09.02.2023. 18:45 | Kiel | 32:29 | Barlinek Industria Kielce | - |
09.02.2023. 20:45 | Barcelona | 40:30 | Elverum | - |
09.02.2023. 20:45 | Nantes | 31:32 | Celje Pivovarna L. | - |
12. kolo
15.02.2023. 18:45 | Celje Pivovarna L. | 27:28 | Barcelona | Izvještaj |
15.02.2023. 18:45 | Elverum | 36:42 | Nantes | Izvještaj |
15.02.2023. 18:45 | Barlinek Industria Kielce | 33:28 | Aalborg Handball | Izvještaj |
16.02.2023. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 36:33 | Kiel | Izvještaj |
13. kolo
22.02.2023. 18:45 | Aalborg Handball | 31:24 | Elverum | - |
22.02.2023. 18:45 | Kiel | 39:27 | Celje Pivovarna L. | - |
22.02.2023. 20:45 | Barcelona | 35:25 | OTP Bank Pick Szeged | - |
23.02.2023. 20:45 | Nantes | 30:33 | Barlinek Industria Kielce | - |
14. kolo
01.03.2023. 18:45 | Elverum | 26:26 | Kiel | - |
01.03.2023. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 28:28 | Nantes | - |
01.03.2023. 18:45 | Celje Pivovarna L. | 31:34 | Aalborg Handball | - |
02.03.2023. 18:45 | Barlinek Industria Kielce | 31:32 | Barcelona | - |
Liga prvaka, nokaut faza
Osmina finala - prve utakmice
22.03.2023. 18:45 | Dinamo Bukurešt | 28:41 | Kiel | Izvještaj |
22.03.2023. 18:45 | OTP Bank Pick Szeged | 23:36 | Telekom Veszprem | Izvještaj |
22.03.2023. 18:45 | Orlen Wisla Plock | 32:32 | Nantes | Izvještaj |
23.03.2023. 18:45 | Aalborg Handball | 30:28 | GOG | - |
Osmina finala - uzvrati
29.03.2023. 18:45 | Kiel | 31:32 | Dinamo Bukurešt | Izvještaj |
29.03.2023. 20:45 | Nantes | 29:30 ** | Orlen Wisla Plock | Izvještaj |
30.03.2023. 18:45 | Telekom Veszprem | 38:33 | OTP Bank Pick Szeged | Izvještaj |
30.03.2023. 20:45 | GOG | 32:24 | Aalborg Handball | Izvještaj |
Polufinale
17.06.2023. 17:00 | Magdeburg | 40:39 ** | Barcelona | Izvještaj |
17.06.2023. 17:00 | Paris Saint-Germain | 24:25 | Barlinek Industria Kielce | Izvještaj |
Finale
18.06.2023. 18:00 | Magdeburg | 30:29 * | Barlinek Industria Kielce | Izvještaj |