Vinkovčani deklasirali Obilić, Slaven neodlučeno

Davor Sajko • subota, 17.06.2000.

Vinkovčani uspješniji (dp)

U prvom kolu Intertoto kupa Cibalijin protivnik je momčad Obilića čiji je nekadašnji vlasnik bio, sad već pokojni ratni zločinac, Željko Ražnjatović-Arkan. Ovo je treći sraz hrvatskog kluba s klub iz SRJ.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćim igračima koji su polovicom poluvremena poveli s 2:0. Krajem prvog poluvremena Obilić je uspio smanjiti rezultat nakon autogola jednog od Cibalijinih igrača. Tokom drugog poluvremena Cibalia je uspjela vodstvo povećati na 3:1. Naravno, Sport Net je bio na licu mjesta, pripremili smo vam izvještaj začinjen ekskluzivnim fotografijama

Drugi naš predstavnik u Intertoto kupu Slaven Belupo u Sj. Irskoj uspio je odigrati nerješeno protiv Glenavona.