Suci: Marinov Svetozar, Gule Jordan, Valčev Ivan (svi Bugarska)

FK Obilić: Marković, Ocokolić, Đorđević, Vargec, Obradović, Bojić, Zimonić, Filipović, Branažec, Simonović, Manojlović
HNK Cibalia: Marić, Andričević, Jurić, Križanović, Leutar, Pernar, Maroslavac, Jurić, Grgić, Meštrović, Bartolović

Strijelci: FK Obilić: Obradović (16), HNK Cibalia: Pavličić (62)

"Zaiskrilo" se nakon izjednačujućeg pogotka Vinkovčana (Snimio: Dražen Patarčić)

Na stadionu Obilića, na Vračaru, sakupilo se oko pet tisuća gledatelja, a u svečanoj loži uz političke i javne ličnosti Srbije prisutni su bili i zaslužni sportaši Beograda, normalno svi u društvu s Cecom Ražnjatović.

Na samom početku utakmice bilo je malo "koloritnog" navijanja koje nas je podsjetilo na utakmicu Jugoslavija i Hrvatska, ali toliko kratko da nije vrijedno spomena.

Utakmica je bila dobra, dosta tvrda. Obilić je napadao, stvarao prilike, ali osim jednog pogotka nije postigao ništa više. Poveli su domaći u 16. minuti. 1:0 Lopta je dugo kružila po kaznenom prostoru Vinkovčana da bi na kraju bila vraćena na vrh šesnaesterca od kuda Obradović preciznim udarcem pogađa lijevi gornji kut Marićevih vratiju. Rano postignuti pogodak dao je "krila" igračima Obilića koji su opsjedali Marićeva vrata, međutim osim kornera do kraja prvog poluvremena Obilić nije uspio izraditi konkretnu priliku za pogodak. Cibalia se u prvom poluvremenu isključivo branila i vrlo je rijetko prelazila centar.

Drugo poluvrijeme počelo je potpunom ofanzivom Obilića. U želji da postignu pogodak i time ostvare rezultat koji bi ih vodio u drugo kolo Intertoto kupa domaći su igrači sve karte bacili u napad. Međutim, umjesto toliko očekivanog drugog pogotka domaćih, pogotak su postigli gosti. 1:1 U 62. minuti Dejan Pavličić oduzeo je na sredini terena loptu, sjurio s prema Obilićevom šesnaestercu i kraj istrčalog vratara Markovića loptu poslao u donji desni kut. Primivši pogodak domaći su igrači počeli gubiti kontrolu te se igra zaoštrila. Dvadesetak minuta prije kraja susreta došlo je i do natezanja igrača, međutim na svu sreću sve se završilo bez posljedica. Do kraja susreta Cibalia je uspjela sačuvati nerješen rezultat i time se plasirala u drugio kolo Intertoto kupa.

Kao i na prvoj utakmici u Vinkovcima tako je i u Beogradu osiguranje bilo na izuzetnoj visini te je susret protekao bez ikakvog incidenta.