ATP Umag: Ljubičić posustao u četvrtfinalu

Davor Sajko • subota, 21.07.2001.

Ivan Ljubičić nije uspio ponoviti svoj najbolji rezultata u Umagu. U četvrtfinalnom meču poražen je od Rumunja Adrian Voinea u tri seta 7:6 (6), 4:6, 6:3. Malo je "Ljubi" nedostajalo da u tie-breaku prvog seta i ne osigura isti u svoju korist, ali dvije su set lopte ostale neiskorištene. Bez obzira na gubitak prvog seta u drugom setu Ljubičić se "vratio" u igru te poravnao rezultat na 1:1.

Međutim, iako je treći set počeo izuzetno dobro oduzevši Voinei servis u samom početku te odmah osvojio gem na svoj servis, nakon toga Rumunj je preuzeo igru i osigurao plasman u polufinale umaškog ATP turnira.

S obzirom na vremenske (ne)prilike polufinalni susreti (Golmard-Voinea i Moya-Nalbandian) svoje će mečeve odigrati večeras.