Slaven ekspresno preko Ciprana, Zagreb zapeo na Pobedi

Davor Sajko, Dragan Kovač • nedjelja, 24.06.2001.

Ovog vikenda Slaven Belupo i Zagreb su odigrali uzvratne utakmice 1. kola Intertoto kupa. Cilj oba kluba je bio pokušati izboriti sljedeću rundu natjecanja, a Slaven Belupo je u uzvratu potvrdio pobjedu iz prve utakmice visokom pobjedom od čak 7:0. Posebno se istaknuo Dodik sa 4 postignuta pogotka. Zagreb nije uspio u svojoj namjeri plasiranja u 2. kola Intertoto kupa. U Prilepu je s domaćom Pobedom odigrao 1:1 što nije bilo dovoljno za prolaz. Naime, u prvom susretu Makedonci su slavili s 2:1 u Kranjčevićevoj. Poveli su domaći pogotkom Karanfilovskog u 17. minuti susreta, da bi Zagrebaši poravnali pogotkom Lovreka pet minuta kasnije.