9. Vibrobeton 6
10. Viadukt 2
11. Sušak 2
12. Vukovar 2

U derbiju začelja 6. kola prvenstva Hrvatske odbojkašice Vukovara pobjedile su nakon velikog preokreta ekipu Viadukta rezultatom 3:2 ( 25:15, 25:23, 23:25, 18:25, 11:15 ). Prva dva seta donijela su dominaciju Zagrepčanki koje su predvođene Vuinom, Ćurković i Bekavac lako prolazile kroz blok gošći, osobito u prvom setu.

U trećem setu, očekivao se brzi kraj osobito kad su domaće igračice napravile značajniju prednost od 13:9, međutim borbene Vukovarke preokreću rezultat i rješavaju set u svoju korist.

Četvrta dionica pripala je u potpunosti požrtvovnim gošćama, dok je peti prelomljen kod rezultata 7:5 za Viadukt, kada je kod Vukovarki proradio prijem i napad predvođen Danilović i Milovanović, pa su serijom od pet poena praktički zaključile susret.

Rezultati 6. kola: Osijek - Pula IB 3:0, Kaštela DC - Mladost ZG 3:0, Drenova - Sušak 3:0, Vibrobeton - Rijeka 0:3, Split 1700 - Azena 3:0, Viadukt - Vukovar 2:3.