Uvjerljivi Mladostaši i Mladostašice

Danijel Kavelj • subota, 10.11.2001.

U 5. kolu prvenstva Hrvatske odbojkaši Mladosti pobjedili su momčad Rovinja rezultatom 3:0 ( 25:16, 25:18, 25:18 ). Čvrst blok i odličan napad domaćih igrača nije ostavljao puno nade Rovinjanima, koji su uspjeli priprijetiti jedino u trećem setu, ali serijom poena Mladostaši su preko Kovačevića i Sikirića sigurno zaključili susret.

Odbojkašice Mladosti uspjele su u 3. kolu prvenstva stići do svoje prve pobjede i to nad gošćama iz Vukovara rezultatom 3:0 ( 25:13, 25:12, 25:13 ). Bio je to susret dviju dosta pomlađenih ekipa u kojem su Zagrepčanke dominirale u sva tri seta, a posebno su se isticale Zuanović i Barun koje su lako prolazile kroz blok gostujućih igračica.