9. Drenova 5
10. Sušak 2
11. Viadukt 1
12. Vukovar 0

U petom kolu prve hrvatske odbojkaške lige Kaštela su na gostovanju u Velikog Gorici pobijedila Azenu sa 3:1. Gostujuća ekipa lagano je dobila prvi set sa 25:16. U drugom setu odbojkašice Azene pružaju jači otpor, te je set neizvjesan do samog kraja (23:25). Treći set donio je preokret - Azena je vodila cijelo vrijeme i vratila se u meč sa 25:20.

No, iako se činilo da odbojkašice Kaštela posustaju, u četvrtom setu kreću s vodstvom koje do kraja utakmice nisu ispuštale. Rezultat četvrtog seta je 25:21 za Kaštela, koja je ovom pobjedom postala jedina neporažena ekipa prvenstva (ali s utakmicom manje), budući da je Split izgubio na gostovanju u Puli sa 3:2.