Čakovec-H.Dragovoljac: Drama u završnici

Dejan Šantl • nedjelja, 21.10.2001.

U drugom kolu PH odbojkaša,u Čakovcu je odigran susret između istoimenog domaćina i ekipe Hrvatskog Dragovoljca iz Zagreba. U dramatičnoj završnici utakmice, odigrane pred oko 150 gledatelja, gosti su na kraju sretno i spretno odnijeli bodove. Presudan je bio peti set, koji su "dragovoljci" osvojili rezultatom 18:16. Domaćin je poveo sa 2.1 u setovima, vodio većim dijelom četvrtog seta, no na kraju je koncentracije, pa bodovi odlaze u Zagreb. Igru gostiju obilježio je kolektivni duh, dok je kod domaćih najraspoloženiji bio mladi Miro Vabec, a to je bilo premalo za prvu ovogodišnju pobjedu. Stoga na kraju završava 2:3 za Hrvatski Dragovoljac.