Vibrobeton - Osijek: Slavonski derbi gošćama

Suci: Kramar (Zgb) i Čaušević (Sisak)
Vibrobeton - Osijek 1:3 (22:25, 15:25, 25:15, 22:25)

VIBROBETON: Škrabo 5, Starčević 13, Jurković 11, Mihaljević, Z. Tomić 1, B. Rimac 18, Jakšetić, N. Tomić, Grubeša, Kadoić 12, Zahora, Beljan. Trener: Stipe Tomić.

OSIJEK: Jovičić 13, Mršo-Jurić 19, Jakovac 3, Bareš, Mrkonjić 16, Švedl 5, Miletić 14, Pelin, Komar, Novaković, Suk, Musa. Trener: Anto Kobaš.

U slavonskom derbiju između Vibrobetona i Osijeka u četiri seta bolje su bile gostujuće odbojkašice. Prva dva seta su proteka u velikoj nadmoći Osječanki gdje se posebice isticala Marina Miletić odličnim prodorima kroz vrlo slabi vinkovački blok. U trećem setu gostujući trener Anto Kobaš daje priliku i ostalim igračicama, no one to nisu znale dobro iskoristiti čime su dale prostora vinkovačkim odbojkašicama da osvoje treći set. Četvrti set je bio u potpunosti izjednačen sve do rezultata 21:21 kada Nikolina Tomić čini nekoliko uzastopnih pogrešaka koje su cijelu ekipu skupo stajale.