Mladost - Rijeka: Mladostašice uvjerljivo

MLADOST - RIJEKA KWSO 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

MLADOST: Vicknair 3, Barun 20, Gotovac, Ščerbakova 4, Dugandžić 11, Poparić 5, Mihaljević 6, Čeko, Randić (L), Škegro, Lipić, Ivanković.
Neprisiljene pogreške: 13

RIJEKA KWSO: Velenik 12, Dobrota, Miloš 6, Kovačić, Lovrinov, Sršen 8, Maras 1, Kaštelan 8, Popović 14, Grbac 1, Sinovčić 2, Cigić.
Neprisiljene pogreške: 25

Mlade odbojkašice Mladosti uspjele su istom mjerom uzvratiti ekipi Rijeke za poraz u prvom dijelu prvenstva, odigravši bolje zavšnice u prvom i drugom setu. Riječanke su iznenađujuće dekoncentrirano odigrale ključne poene, sa dosta neprisiljenih pogrešaka, što su domaće igračice znalački iskoristile i sigurno okončale susret u svoju korist. Prvi set donio je uglavnom izjednačenu borbu obiju ekipa, međutim kod rezultata 17:17, gostujuće igračice rade nekoliko pogrešaka, što je za njih rezultiralo gubitkom prvog seta.

U drugom setu, opet ravnopravna igra, ali ovaj put kobna po Riječanke je bila Dugandžić, koja je sa nekoliko odličnih blokova zaustavila glavne gostujuće igračice Popović i Velenik, te praktički sama donijela Zagrepčankama drugu dionicu. Treći set ipak nije donio veću neizvjesnost, jer su Mladostašice već od samog početka napravile prednost od 5 do 6 poena, koje su na krilima odlične Barun i Dugandžić održavale do konačnih 3:0.