AZENA - SUSAK 3:0 (25:14, 25:6, 25-11)
Velika Gorica, dvorana srednje škole. Gledatelja: 300. Suci: Milan Zamaklar (Osijek) i Zeljko Vučak (Osijek).

Azena: Bašić 10, Buđa, Avlijas 11, Marina Novosel 8, Margareta Novosel , Reščić 5, Burić, Horvat 13, Rendulić 5, Dobrić, Bogović (libero). Trener: Vladimir Janković.
Susak: Copić 1, Benić 2, Mirković 3, Stojković 2, Cigić 1, Kordić 2, Bašković, Knežević, Sinovčić, Milinković, Radman, Milin (libero). Trener: Miodrag Stojaković.

Odbojkašice Azene lako su u devetom kolu na domaćem terenu svladale slabu ekipu Susaka iz Rijeke sa 3:0 u setovima. Pobjeda Azene ni u jednom trenutku nije bila u pitanju jer gostujuća ekipa nije pružila gotovo nikakav otpor, a porazna je činjenica da su odbojkašice Susaka tijekom čitavog susreta izborile samo 11 poena.

U prvom setu rezultat je u početku bio izjednačen, no Azena nakon 7:7 prelazi u sigurno vodstvo, koje ne ispušta do kraja seta. Drugim setom sasvim dominira Azena, dopustivši suparnicama da u 17 minuta, koliko je trajao set, osvoje tek šest poena. Treći set ne donosi ništa novo, velikogoričke odbojkašice rutinirano završavaju posao i te upisuju nova tri boda.

Najistaknutije igračice Azene bile su odlična Marieta Horvat (13 poena), koju su u stopu pratile Marija Avlijas (11) i Sandra Bašić (10). Kod gostujuće ekipe najviše je postigla Ana Mirković (3).